• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IIAC Contest

Hát az van, hogy a fricska továbbra is megy. Contest Book ADA mintára az IAPLC könyv előtt néhány nappal....

Mondjuk az ADA most nagyon sokat késett. Mentségükre legyen mondva, hogy Amano mester épp a verseny közben távozott.... :(

12122805_412788015586477_3612384052786419721_n.jpg
 
Ez a buborékos design szerintem már kicsit túlzott nyúlás

Ha már lopás akkor lopjunk mindent..... :(

Semmi szükségük nem lenne rá. Sőt tudnának sokkal jobbat is. Egy értelmetlen dolog és csak a feszkót gerjeszti.
Utána meg csodálkoznak, hogy tiltólistára kerülnek más versenynél....
 
Ez az ukrán scape de pimasz, a mindenit, csúcs...:) Zseniális, de nem kellene, ennyit még tarkón pisztollyal sem fogkeféznék...viszont száraz tálban megépítenék hasonlót, "földi" mohákkal...hmmmmmm :hungry:
 
Sziasztok!
A hétvégén személyesen volt szerencsém átvenni az Ista Magyarországi képviselőjétől a 17. helyért járó díjakat. Ők kint voltak Sanghaiban a kiállításon és díjátadón, ott a helyi erők megkérték őket, hogy adják át nekem személyesen a díjakat.
A képen látható az oklevél, a fém plakett és a borítékban egy kis USA Dollár...;)
23486224_e7555c5578f758cdaf91b30b14e7d8f5_l.jpg
 
Sziasztok!
A hétvégén személyesen volt szerencsém átvenni az Ista Magyarországi képviselőjétől a 17. helyért járó díjakat. Ők kint voltak Sanghaiban a kiállításon és díjátadón, ott a helyi erők megkérték őket, hogy adják át nekem személyesen a díjakat.
A képen látható az oklevél, a fém plakett és a borítékban egy kis USA Dollár...;)
23486224_e7555c5578f758cdaf91b30b14e7d8f5_l.jpg
Gratulálok!Megérdemelt helyezés!Csak egy érdekesség:en is Pangeänak neveztem el az előző scape-t.Tehát a HAC-on 2 Pangea lesz!
 
Megnéztem a videót. Most a versenyek közötti időszakban tök jó volt ennyi szuper akváriumot másodpercekre látni. (y)

A helyezések elég érdekesek, de hát ez minden versenyen szubjektív. :bookworm:

Viszont.... tényleg nem tudom megérteni miért lopnak mindent? Bakker még a kiemelt helyezések elnevezését is elvették az IAPLC-től.
A verseny legtöbb eleme lopás. Miért? Nem hiszem el, hogy ennyire fantáziátlanok lennének. Ez simán köcs**gség. Szal ha valamikor is sírnak, hogy az ADA megpróbál kellő módon visszavágni, akkor jusson már eszükbe, hogy ezt maguknak főzték.

Mennyi lett volna valami egyedire megcsinálni? Semmi. Pénz volt, tehetség és brutális ázsiai tábor van. Csak arra tudok gondolni, hogy a cég lételeme a lopás. Miért lenne ez másképp a versennyel?

Úgyhogy akármennyire is jó minden ilyen buli, ezért kapnak egy aranyfalloszt tőlem. Minden évben kiosztok majd egy ilyet az Arany Málna után :)
Remélem a következő versenyben megpróbálnak saját lábra állni. Ha másért nem legalább a nevezők miatt. Remélem ezt a posztot nem lopják el. :)
 
Back
Oldal tetejére