• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IIAC Contest 2016

Kedves Akvakertészek!

Idén is minél többen induljunk az IIAC-n. Nevezési határidő 2016.07.31.
Bármekkora aksival lehet indulni.
Egy db front fotó kell, ami legalább 3 megapixel, de kisebb 5 megapixelnél.
Sok sikert az indulóknak!(y)
Akár még pico-val is? :D

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
én beizzítom a 240est, lehet hogy szeptemberben indítottam, de szétkaptam újévkor és átépítettem január 6.án :D :D :D

Szerk.:

Dear András Czesznak,

Thank you for applying IIAC contest. Your application is successfully upload. We will send you a second confirmation letter few days later, to confirm your application and photo are correct. If you didn’t receive the second confirmation letter, please contact us at ista@iiac.com.tw
 
Utoljára módosított:
Amit érdemes tudni, hogy elvileg nem ADA által elismert verseny. ettől függetlenül remélem sikierül két hónap alatt gatyába rázni a Kaijut. :D
 
később is jön ki az eredménye nem? :) akkor no para
Az IAPLC-nél később, igen. Bár asszem a végső nyerteseket az NA partyn jelentik be, szóval ott még lehet bukta. Meg volt olyan is, hogy tavaly George Farmert kizárták, mert az IIAC-on zsűri volt.
Azt, hogy az AGA, EAPLC versenyekkel mennyire fér össze, nem tudom...


iPhone 6S-ről küldve a Tapatalk segítségével
 
Az IAPLC-nél később, igen. Bár asszem a végső nyerteseket az NA partyn jelentik be, szóval ott még lehet bukta. Meg volt olyan is, hogy tavaly George Farmert kizárták, mert az IIAC-on zsűri volt.
Azt, hogy az AGA, EAPLC versenyekkel mennyire fér össze, nem tudom...


iPhone 6S-ről küldve a Tapatalk segítségével
hát énnekem mind1 az első 100ban nemhiszem hogy benne leszek ;) jól esne végre az 1000 belső felében landolni :shifty:
 
Most olvasom hogy jöhet email október 15. én na de miröl is ? [emoji16]

Most olvastam. Elvileg az eredményeket küldik ki. Ugyanaz lesz, mint az iaplc levelek, csak elektronikus formában.

Izgulok egy kicsit, remélem nem lesz nagy csalódás...
 
Fekete kerettel, telefonos fotóval, fejlődés közben... 726-ból:f7eb49197d512bf37b8d279dc9107c98.png
Nem volt csalódás, elégedett vagyok, bár a hazai mezőnyben lehet, hogy csak a sereget hajtom... :D
Azért remélem, hogy az EAPLC-ra készült képpel sikerült egy picit feljebb tornásznom magam. :D

Ez volt a "versenyfotó";
a521cf3e5bb7030eecc7a0d1eaa930bb.jpg

Gratulálok minden indulónak! :)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére