• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Időkapcsoló

Oks! bocsi a bejegyzeser, uj vagyoka forumon... Segiteni akartam h megbizhatobb legyen az idokapcsolo... :)

Tapatalk 2-vel küldve az én IDEOS S7 Slim-ről
 
Oks! bocsi a bejegyzeser, uj vagyoka forumon... Segiteni akartam h megbizhatobb legyen az idokapcsolo... :)

Tapatalk 2-vel küldve az én IDEOS S7 Slim-ről

Ne kérj bocsánatot. :) A kettő együttes használatáról még amúgy sem volt szó, csak a szünetmentes tápról.
 
mechanikus időkapcsoló: brennenstuhl MZ 20-1 15 percenkénti időzítés, időzített\folyamatos üzem kapcsoló. kb 2-3 hónapja használom, teljesen hangtalan. Napi kétszer szokott kattogni :) egyet bekapcsoláskor, egyet meg kikapcsoláskor... még nem kellett utána állítanom, percre pontosan üzemel! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!! :)
 
mechanikus időkapcsoló: brennenstuhl MZ 20-1 15 percenkénti időzítés, időzített\folyamatos üzem kapcsoló. kb 2-3 hónapja használom, teljesen hangtalan. Napi kétszer szokott kattogni :) egyet bekapcsoláskor, egyet meg kikapcsoláskor... még nem kellett utána állítanom, percre pontosan üzemel! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!! :)

Akkor egy kis teszt :)
Parszor huzd ki es dugd be pl a vilagitast, amikor a vilagitas mukodik. Mondjuk 10 alkalom eleg.
Kb 5x kapcsold le a villanyorat es vissza :)

Ha ezeken atmegy anelkul hogy elfelejtene a timer beallitasokat vagy befagyna akkor az elso koros teszten atment. A hibak tobbsege a fenti jelensegekbol adodik. A pontatlansag csak bosszanto de ritkan van ilyen.
 
De ez egy mech idő kapcsoló, nem fog elfelejteni semmit. :)
Én is mech kapcsoló parti lettem, egyszerűbb és biztosabb működés.
 
Sziasztok . ha már időkapcsoló akkor én nem vagyok mechanikus párti mert alap zaj van nálam és hallom a szekrényből ( sajna)
 
Van 1 db elektronikus perc alapú 12/24 órás beállítással és nem felejt .
Most akció is van rá nincs 2000Ft/db a 5 betűs nagy bevásárló kp ban .
 
Ha már valaki szünetmentest is beiktat akkor túlfeszvédelemmel ellátottat rakjon (C tip ) be és ha villám vagy bármilyen jellegű túlfeszültség lépne fel nem megy tönkre semmi ami arról van megtáplálva . Személy szerint én az elosztó táblába raktam központilag ilyet .
 
Sziasztok,
van valakinek olyan időkapcsolója? (nem mechanikus, semmi hangja ne legyen) ami rendesen működik több éve esetleg hónapja?
 
Back
Oldal tetejére