• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mindenkinek nagyon szorítok srácok! (És önző módon alig várom, hogy kijöjjenek az első versenyfotók) :)

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről
 
Srácok a 28 az nem valami jó .:(
@viktorlantos talán pontosan tudja ,de nekem mintha ugy derengene ,hogy tavaly jóval több volt a magyar nevezés.Bár lehet bezavar a HAC az ötvenvalahány nevezésével,és az zavar össze.:whistle:
 
Sziasztok!


Srácok a 28 az nem valami jó .:(
@viktorlantos talán pontosan tudja ,de nekem mintha ugy derengene ,hogy tavaly jóval több volt a magyar nevezés.Bár lehet bezavar a HAC az ötvenvalahány nevezésével,és az zavar össze.:whistle:
39.
Pedig tavaly nem is neveztem, mert nem volt mivel.

Szerintem nem érdemes csak a számokat nézni!
A múlt évben az össz nevező is több volt kb. 300-al.
Talán többen kimaradtak azok közül akik az utolsó harmadban szerepeltek, csalódottak, kiábrándultak, az élmezőny ettől függetlenül biztos nagyon erős lesz.
Régebben talán sokan azért is neveztek, hogy hátha Amano mester is vet egy pillantást az akváriumukra, ez a varázs (hiú ábránd) sajnos Vele együtt elmúlt.
Nincs mindig növekedés, egyszer-egyszer kell a visszaesés (most nagyobb az esély a nyerésre :D - na jó csak vicceltem).
Nehéz igazán ütős berendezést kreálni, -amilyen még nem volt, talán ez is eltántorít néhány akvaristát.
De ezekkel ne foglalkozzunk, tekintsünk előre, mit készítsünk jövőre!


A.ttila
 
Próbáltam elolvasni az angol szabályzatot, de nem derült ki, hogy pl lehet indulni olyannal ami 3 éves akvárium, de még nem volt nevezve?
Jól értem, hogy ez a 28 akvárium még nem szerepelt itt a fórumban merthogy akkor kizárják a versenyből? S persze nem szerepelt a HAC-on sem?
 
Back
Oldal tetejére