• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vegigneztem a videot. Nem semmi. Gratula a resztvevoknek, es a szep helyezeseknek. Jol latom, hogy most kicsit gyengebb volt a kulfoldi mezony?

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Vagyis idén gyengébb az IAPL felhozatal? :D Az előző nem ezt sugallja, ha egy olyan akvárium alig fért be a 200-ba.. :rolleyes:
Nekem Balazs akvariuma betette a kaput.
Ez az egyik ok a velemenyemre. A masik pedig amit most irtal. Tobb tiz akvat fel lehetne sorolni ami erthetetlen hogy hogy kerulhetett pl ez ele. Brutal szepek lettek iden is de a videoban jo par kerdojeles van.
Egyszeruen nem tudom lenyelni azt az akvat a ga-ban. En szerintem jobban keszultem egy jo helyezesere mint akik keszitettek. Mai napig nem fer a fejembe miert nincs legalabb a top20 ba.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Vagyis idén gyengébb az IAPL felhozatal? :D Az előző nem ezt sugallja, ha egy olyan akvárium alig fért be a 200-ba.. :rolleyes:
Csak, hogy egy parat felsoroljak. 127,124,109,98,94,es a kedvencem a 93. Miben szebbek vagy jobbak mondjuk az emlitett akvanal. Balazse vagy a 93. Az elobbi vagy a 93. Vagy ennyire elfogult vagyok, vagy mostmar megnezem 140 cm- es monitoron. Ennyire nem lehet xar a telefon kijelzom. [emoji849]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Nem lehet, hogy ezekben van valami hatalmas hiba? Mármint valami helytelenül alkalmazott dolog a scape-ben pl a halakra nézve. Merthogy ti csak az összhatást nézitek, nekik meg az az utolsó szempont.
 
Nem lehet, hogy ezekben van valami hatalmas hiba? Mármint valami helytelenül alkalmazott dolog a scape-ben pl a halakra nézve. Merthogy ti csak az összhatást nézitek, nekik meg az az utolsó szempont.
Lehet, hogy van valami abban amit mondasz, csak ugye, legalabbis en, elolvasom a biralati szempontokat, es mar asszerint sem stimmel. A jo foto minoseg az egyik. Jobb eredmeny elert akvanal lattam olyat amin nem tudtam eldonteni, hogy moha vagy cabomba a noveny. Lehetne meg sorolni, de ne errol szoljon ez a topik inkabb a szepsegekrol.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére