• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

263
Fotok a teljes epitesrol
Nekem ez eddig a legszimpibb akvárium.Tettszik ez a teljes ív építés főleg hogy betolta az arcunkba olyan mintha egy balakon át néznénk a tájat.
Azt néztem hogy a felső részt egy fa köré építette arra vannak ragasztva a kövek,nagy ötlet így stabilabban tart.
Egyszer majd ha őrült hangulatomban leszek építek egy hasonlót :D
 
Most akkor mondd meg miért "Csak 263?

Izgalmas, de anélkül, hogy a teljes mezőnyt látná az ember nehéz bármit mondani. Amit mondanék az meg úgy is csak az én véleményem :)
Szeirntem nem top 100 a verseny fotó alapján, talán túl sok helyet vett el a frontra épített szikla. Túl sok ez a negatív hely, ráadásul az is egy szabályos forma. A sziklafal annyira a front üvegre van nyomva, hogy már ő sem tudta benövényezni. Emiatt picit félkész hatás van ha az egész fotót nézed. Ezen kívül az egész layout szimetrikus, amit általában nem szeretnek magasan értékelni.
De nekem bejön, ezért is löktem be a teljes építését :)
 
Nekem ez nagyon...

Most akkor mondd meg miért "Csak 263?
Ez a boltív kb. olyan, mint az "I see You" közepe.
https://hu.roslinyakwariowe.pl/images/com_droppics/834/57ef500b7d2ee.jpg
57ef500b7d2ee.jpg
 
De logikát mondjuk a rangrendszerben nehéz keresni. Pl ez az akvárium előbb végzett és a saját értékelésem szerint sokkal gyengébb. De valamiért a japán akváriumok hangulata jut eszembe róla. Aquajournalban jobban mutatna mint a fenti. Scaper szempontból szerintem gyengébb.

20707975_1415280805193542_1632044392155728528_n.jpg

20728774_1415280901860199_4425093093786516495_o.jpg
 
Sajnos a titokban nevelt megaprojekt nem hozta az eredményt amit vártunk volna tőle. Pedig ezt most tényleg odatette Balázs. Idén volt az, hogy a totál extremitás helyett egy IAPLC konform akváriumot épített, de ez sem ment át a bíráknál

View attachment 38681

Nagyon sajnálom. Ezért az akváriumért vártam rendkívül türelmetlenül az eredmény hirdetést. Valami viszont nem stimmel nekem. Láttam ezt a munkát élőben. Balázs mutatta a fotót az iroda falán. Javíts ki ha rosszul emlékszem de mintha az iroda falán nem ez a kép lenne. Az a fotó engem nagyon megfogott. De ez valahogy más. Vagyis valahogy nem annyira részletes. A mohákat, aljnövényzetet nem ismerem fel. Szinte nem tudok köztük különbséget tenni. Nem tudom jól fejezem-e ki magam de remélem érted.
 
Javíts ki ha rosszul emlékszem de mintha az iroda falán nem ez a kép lenne. Az a fotó engem nagyon megfogott. De ez valahogy más. Vagyis valahogy nem annyira részletes. A mohákat, aljnövényzetet nem ismerem fel. Szinte nem tudok köztük különbséget tenni. Nem tudom jól fejezem-e ki magam de remélem érted.

Ezért kell 1:1 nézni ha tudod. Sajna ekkora monitor nincs otthon senkinek.
Amit a falon láttál az egy print ami több mint 1 méteres ha jól rémlik.

És persze az is lehet, hogy B a sorozatból egy másik képet lökött be végül. 2 alkalommal fotóztuk, ha jól emlékszem. De én a print és a képernyő eltérésére tippelek.
 
Back
Oldal tetejére