• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nem biztos, hogy lezárják azonnal a japán éjfélkor a nevezési oldalt... Van esély rá, hogy csak másnap reggel zárják majd le a japók, tehát szerintem este még beadható az akvárium. Érdemes megpróbálni!
Köszi, a gondom eppen az, hogy meg messze nincs abban a fazisban, hogy fotozzam, csak 1,5 honapja indult. Ezert kerdeztem, hogy rögtön kell-e csatolni a fotot. Nem baj, majd jövöre, addig gyakorlok...:)
 
Én csatlakoztam a magyar nano-gárdához...igaz, csak a (félig) tavalyi Jungle Boogie-val. :D Az idei jövőre lesz aktuális szerintem. :D (mindig 1 év csúszóban vagyok.)
Az egyéb nevezéseknél feltüntettem, hogy az akvárium indult a HAC 2015-ön. A fénykép u.a. remélem ezért nem zárnak majd ki.
 
van még verseny ebben az évben, AGA, EAPLC, aug 31ig, HAC meg mikorra kiírják a srácok :)
Köszi, en is gondoltam ra, hogy akkor megcelzok valamilyen mas versenyt, pusztan, hogy legalabb a felkeszülest, fotozast gyakoroljam...igaz normalis gep nelkül nehez lesz. Kicsi (annyira nem is a 325 literjevel...:D), ronda, de az enyem....:smug:
 
Back
Oldal tetejére