• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

No akkor én is erősítem a magyar csapatot:facepalm:.
Igaz nem volt valami nagy durranás az akvárium ,mégis csak eggyel több személy mellett legyen a HUNGARY felirat. :)

Dear László Simon,

(Application ID: W113-2110)


Thank you for your applying to IAPLC 2016.

Your information as belows was registered.


------------

Application ID: W113-2110

------------
Érdekes ,hogy tök hamar megjött a visszaigazoló mail,de rögtön be is dobta a levélszemét közé.
 
Sracok, mi van akkor, ha nevezek, de nem küldök be fotot? Valami gond van az akival, nem erik be stb stb. Ezer dolog törtenhet...
 
Mint mindig Japán(ázsiai),akik 9 órával előttünk járnak(Na meg pár evvel).
Nem egészen.
Most utána néztem. Ők a GMT +9 időzónában vannak, míg mi a GMT+1 -ben. A különbség 8 óra. Viszont náluk nincs nyári átállás, náluk viszont van. Így még nyerünk egy órát. Tehát jelenleg csak 7 óra az idő különbség. Az annyit jelent, hogy ma 17:00-ig lehet nevezni.

Na addigra pont nem érek haza:(
 
Sracok, mi van akkor, ha nevezek, de nem küldök be fotot? Valami gond van az akival, nem erik be stb stb. Ezer dolog törtenhet...
A fotó beküldése a nevezés. A kettő egy időben történik, lehet arra gondolsz, hogy regisztrál/nevez valaki pár hónappal ezelőtt és van egy határidő a kép beküldésére, de ez nem így van.
 
Akkor meg minek nevezel ha nincs mivel?
Ha a multkoraban jol ertettem, majus vegeig kell jelentkezni, de a kepeket augusztusban kell küldeni, vagy nagyon felreertettem valamit?
Mi van ha valakinek az akija tönkremegy, eltörik stb. fotozas elött?
 
A fotó beküldése a nevezés. A kettő egy időben történik, lehet arra gondolsz, hogy regisztrál/nevez valaki pár hónappal ezelőtt és van egy határidő a kép beküldésére, de ez nem így van.
Igen, en ezt hittem, ezert kerdeztem...tehat nevezeskor küldenem kell a fotot is...? Na akkor felesleges neveznem...
 
Nem biztos, hogy lezárják azonnal a japán éjfélkor a nevezési oldalt... Van esély rá, hogy csak másnap reggel zárják majd le a japók, tehát szerintem este még beadható az akvárium. Érdemes megpróbálni!
 
Back
Oldal tetejére