• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Dear Viktor Lantos,
(Application ID: W107-5290)

Thank you for your applying to IAPLC 2016.
Your information as belows was registered.


Endless horizon

ezt a nevet kapta végül.

Az akváriumot múlt év aug 19-én indítottuk és idén május 14-én lett fotózva. 9 hónap. Ez az ami a végső fotón is érződik. Szépen összeértek a növények.
Nem kifejezetten egy csúcs egyedi építménynek készült, de a belenyúlások miatt pl háttér aljzat emelés, kibővített dekorok, korábbi glosso helyett parvula csere, ösvények kialakítása a ruby tetrák miatt egy kellemes ZEN táj lett. Pont ahogy én szeretem. :)

Végül az első fotó sorozat nyert, hiába a csúcs technika, ennek a layoutnak jobban állt a hagyományos T5.

A layout még üzemel majd egy ideig, mert a felépítmény miatt szinte kortalan. De nyár végén valószínűleg egy teljesen más berendezés érkezik helyette.

Még 1 hét van a nevezési határidőig időben küldjétek a nevezéseket. Ne hagyjátok az utolsó pillanatra.

Sok sikert mindenkinek. Remélem sok magyar nevezéssel találkozunk az összesítésnél.

Végül egy kis áttekintés a mérföldkövekről

20088536684_9d30a5f573_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

21634764136_3c616c6403_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

24209349160_bde658d0d4_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

26940668486_55c4d84717_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
Az idei körből megint kimaradok, nem jött össze az április/május. Majd talán jövőre... :D
De aki indult, annak sok sikert és jó lenne idén egy (vagy több :D) top50 magyar akva, vagy akár egy top27... :D
 
Dear Viktor Lantos,
(Application ID: W107-5290)

Thank you for your applying to IAPLC 2016.
Your information as belows was registered.


Endless horizon

ezt a nevet kapta végül.

Az akváriumot múlt év aug 19-én indítottuk és idén május 14-én lett fotózva. 9 hónap. Ez az ami a végső fotón is érződik. Szépen összeértek a növények.
Nem kifejezetten egy csúcs egyedi építménynek készült, de a belenyúlások miatt pl háttér aljzat emelés, kibővített dekorok, korábbi glosso helyett parvula csere, ösvények kialakítása a ruby tetrák miatt egy kellemes ZEN táj lett. Pont ahogy én szeretem. :)

Végül az első fotó sorozat nyert, hiába a csúcs technika, ennek a layoutnak jobban állt a hagyományos T5.

A layout még üzemel majd egy ideig, mert a felépítmény miatt szinte kortalan. De nyár végén valószínűleg egy teljesen más berendezés érkezik helyette.

Még 1 hét van a nevezési határidőig időben küldjétek a nevezéseket. Ne hagyjátok az utolsó pillanatra.

Sok sikert mindenkinek. Remélem sok magyar nevezéssel találkozunk az összesítésnél.

Végül egy kis áttekintés a mérföldkövekről

View attachment 11419Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 11420Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 11421Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 11422Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
Az előttem szólókhoz hasonlóan csak gratulálni tudok. Végignézve a négy képet látható hogy a növények fejlődése és minden egyes módosítás a scape előnyére vált. Személyszerint a jobb és bal hátsó sarok kiegészítése/emelése tetszik a legjobban. Az eredetiben túl lapos volt. Valamint az extra ösvények hozzáadása dobott még nagyot az összképen;)(y)
Fotózás szempontjából a legjobb képet választottad. Ezen szuperül látható az összes részlet. Néha a kevesebb jobb, mint a több :D :snaphappy:
Sok sikert a versenyhez neked is és minden egyes magyar nevezőnek;)
 
=========
This e-mail is sent automatically by IAPLC 2016 ONLINE Application System.
============

Dear Laszlo Sebestyen,
(Application ID: W109-1299)

Thank you for your applying to IAPLC 2016.
Your information as belows was registered.

------------
Application ID: W109-1299
------------
 
Sok sikert kívánok minden nevezőnek!
Én idén először kihagyom. Az ok: Egyszer már indultam félkész akváriummal, na ilyen többször nem lesz.
Mindenkinek egy kalappal!
Szomorúan olvasom,hogy idén nem indulsz!De elnézzük neked,mert most a kicsike és a Mamája a lényeg!Remélem minden oké velük!
 
Endless horizon
Annak ellenére, hogy a két korábban megfogalmazott észrevételemet még mindig fenntartom, nagy kedvenc ez az akva.
A főkő -az én szememnek- tökéletesen van elhelyezve és jól uralja az összképet, ami egy kellemes meglepetés: a hangsúlyos kövek között két egyforma struktúrájút nehezen tudnék mutatni, mégis harmonizálnak egymással, a "táj" és a beültetett növények arányai is teljesen rendben vannak. Az a főkő előtti "bokor" nagyon jó, hogy végül bekerült(y) Érdekes volt a játék a "rőzsével" középen, de igazatok volt, hogy kivettétek végül a nagyját.
Egy ici-picit középen a halak talán lehetnének kisebb testűek (csak hogy morogjak is kicsit).
Nálam a favoritok között lesz, ezt már most látom(y)
 
Back
Oldal tetejére