• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Dear Balazs Farkas,
(Application ID: W108-1930)

Thank you for your applying to IAPLC 2016.
Your information as belows was registered.

------------
Cím: Swarming in the Crystal Cave (Rajzás a kristály-barlangban)

Sok sikert mindenkinek idén is! 2015-ben mi adtuk a második legtöbb nevezőt Európából... (y) Lássuk, hogy sikerül-e idén elcsípnünk az első helyet - legalább a nevezések számában az EU-ból... Csak kb. 100 nevezés kellene ehhez... ;) (Bence: croppolhatsz, de az exif adatokat ne veszítse el a kép...)
http://www.greenaqua.hu/hu/magazin#versenyszfera
 
Dear Balazs Farkas,
(Application ID: W108-1930)

Thank you for your applying to IAPLC 2016.
Your information as belows was registered.

------------
Cím: Swarming in the Crystal Cave (Rajzás a kristály-barlangban)

Sok sikert mindenkinek idén is! 2015-ben mi adtuk a második legtöbb nevezőt Európából... (y) Lássuk, hogy sikerül-e idén elcsípnünk az első helyet - legalább a nevezések számában az EU-ból... Csak kb. 100 nevezés kellene ehhez... ;) (Bence: croppolhatsz, de az exif adatokat ne veszítse el a kép...)
http://www.greenaqua.hu/hu/magazin#versenyszfera
Annyira éreztem, hogy kristály barlang és nem pedig az általam gondolt jég barlang. De a Mona Lisa mosolya is mindenkinek más. Nagyon profi lett az akvárium háttere, attól tűnik egyértelműen barlangnak. Szurkolunk neked nagyon.
 
Utoljára módosított:
Nagyon profi lett az akvárium háttere, attól tűnik egyértelműen barlangnak.
Ez is tiszta csapatmunka volt: az alapötlet Farkas Dorottya fejéből pattant ki, a hátteret Nádaskuti Ákos rajzolta, az építést (berendezés, ültetés) Danyikó Tamással csináltuk, a növényválasztás(!)-halválasztás(!)-fotózás Lantos Viktor San-é (még pár karbantartást is végzett ám rajta), a karbantartás azonban legnagyobb részben Balázs Gábor érdeme, ja és a halakat meg Szente Dani eteti ugye... ;) Egyre jobban tetszik nekem ez, hogy egy verseny-akvárium csapatmunka eredménye... Emlékezzünk csak vissza a Scapers' Day akváriumokra, azoknak is milyen sikere volt...

Nem is a helyezés a fontos továbbra sem, ebben teljesen biztos vagyok, hanem a közös alkotómunka!

Gyertek el és nézzétek meg a Green Aqua galériában az emeleten, épp ma mondta Tomi, hogy milyen jó formában van még mindig (a versenyfotó már pár hete elkészült) és remélhetően még egy ideig tartani fogja magát a profi karbantartás eredményeképp - megjegyzem kb. heti 2-3 óránál nem töltünk el vele több időt, ugye Gábor?
 
Utoljára módosított:
Mi is beneveztünk kettővel. Hajrá magyarok!!!:)

Dear Attila Lovas,
(Application ID: W103-2043)

Thank you for your applying to IAPLC 2016.
Your information as belows was registered.

Dear Nicolette Nagy,
(Application ID: W100-2054)

Thank you for your applying to IAPLC 2016.
Your information as belows was registered.
 
Betoltam én is a nevezésemet, bár szerintem lehúzom a magyar mezőnyt, de kíváncsi vagyok rá hogy "world last" leszek-e. :D
A következő scape-el majd szeretnék a HACon is indulni...
 
Sok sikert!
Köszi !
És idén a leányzó is indul az Ő kis garnélás csodájával,igaz már nincs meg de emléket állítunk neki egy remélhetőleg jónak mondható helyezéssel :)

Dear Anna Lang,
(Application ID: W100-2482)

Thank you for your applying to IAPLC 2016.
Your information as belows was registered.

------------
Application ID: W100-2482
 
Back
Oldal tetejére