• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma nap végén Balázsal és @Cecska Tibcsivel lefotóztuk a monstrumot.

Az elmúlt néhány napban már a felkészítés ment. Így nem maradt más hátra csak a csattintás.

Sajnos a full shotot nem tudom megosztani, de egy részlet még belefér talán. Izgi lett a végeredmény.

Ki hogy halad az IAPLC fotózással? Remélem idén is szép számmal látunk majd magyar akváriumokat. :snaphappy:


HD9A5584.jpg
 
Nekem még a gyep gyatra és akad némi alga is de ha ügyi vagyok akkor pár héten belül formába tudom hozni. A fényképezést szerintem lassan elkezdem próbálgatni hogy a mire formába hozom meg legyen a megfelelő beállítás hozzá.
 
Ma nap végén Balázsal és @Cecska Tibcsivel lefotóztuk a monstrumot.

Az elmúlt néhány napban már a felkészítés ment. Így nem maradt más hátra csak a csattintás.

Sajnos a full shotot nem tudom megosztani, de egy részlet még belefér talán. Izgi lett a végeredmény.

Ki hogy halad az IAPLC fotózással? Remélem idén is szép számmal látunk majd magyar akváriumokat. :snaphappy:


View attachment 7048
Nagyon szép ez a részlet, számomra eddig ez a legmeghökkentőbb berendezés Balázstól, köszönhetően a felhasznált anyagoknak is, ha jól tudom v.milyen hegyi kristályok ezek és az értékük miatt soha nem lesznek kint ládában a GA udvarán.:) Az eddig látható részletfotón galád módon csak a fekete kisebb aljzatköveket láthattuk így fokozva a meglepetést. Nekem, a kristályok és a zöld növények együttese egy tavaszi, hóolvadás utáni jelenetet idéz, amikor már zöldell az aljnövényzet, de még foltokban, az árnyékosabb területeken jelen van a jéggé tömörödött téli csapdék. Kíváncsi lennék az alkotás nevére.
 
Utoljára módosított:
Yes! a többieknek is drukkolok, hogy legyen mit beküldeni. (y):snaphappy::snaphappy:
Terveztem, hogy bedobom, de szerintem május végéig nem érek oda, de talán az IIAC, és/vagy AGA még meglehet. :) Mint mindig, most is a stemekkel küzdök, illetve van még pár hiányzó, és hiányos növény is, no meg a mohák is most behúzták a kéziféket... :p
 
Hétvégén feltűnt, hogy a köveim nem zöldültek túlzottan vissza, ezért készítettem egy újabb fotót a versenyre, azért is mert az előző képen felfedeztem 4-5 hibát. Ezeket sikerült is korrigálnom, de lett másik 4-5 hiba.:( Előre nem léptem sokat, most pedig nehéz dönteni, melyiken van kevesebb hiba. A lényeg: a versenyen ott leszek!:)
 
Nálam mivel mindig augusztusban építek így az akvárium fotók már várják a nevezést,a következővel meg majd a 2017-es versenyen indulok.
Remélem idén is összejön jó pár nevezés és sokunk akváriuma lesz bent az első kétszázban.
Nem tudom idén mennyire megy majd az erdős téma de kíváncsi leszek sikerül e megugrani a tavalyi 170. helyet.:rolleyes:
 
Nem tudom idén mennyire megy majd az erdős téma de kíváncsi leszek sikerül e megugrani a tavalyi 170. helyet.:rolleyes:

Hát az biztos, hogy talány mi lesz a trend, az erdős-landscape akik eléggé jól szerepeltek tavaly.
Én attól félek megint, hogy a hagyományos régi nature akikat nem fogják túlzottan értékelni :(
 
sokunk akváriuma lesz bent az első kétszázban.
Kicsit kibővíteném a kört és szeretném minél többünk akváriumát látni a verseny első felében végezni. Itt végezni azt jelenti számomra, hogy erősítjük a verseny színvonalát. A célom mindig is az első ezer volt, tavaly ha vékonyan is, de sikerült. Ha megnézzük az ezer körüli helyeket nagyon jó akváriumokat láthatunk, nem egyszerű oda sem bekerülni. Próbáljuk meg a legtöbbet kihozni magunkból és az akváriumunkból, hajrá 1000 !
 
Dear Lóránd Toma,
(Application ID: W100-1790)

Thank you for your applying to IAPLC 2016.
Your information as belows was registered.

------------
Application ID: W100-1790

Igaz,Hac fotó egyik változata,de úgyse a szándék,hanem a fontos! :)
 
Valaki tudna benne segíteni hogyan lehet jelentkezni (nyilván majd amikor aktuális lesz) vagy regisztrálni? Valamit kitöltöttem email fiókba nem jött semmi.Angolom sajna annyi mint a térérzékem :(
 
Back
Oldal tetejére