• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2011 - Eredmények- top 27 akvárium fotói nagyban

Re: IAPLC 2011 - Eredmények

Nézem mekkora köveket raknak be ... én meg félve félrerakom a 10kgnál nagyobb darabokat... :oops:
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

IAPLC - 41.

1fix.jpg


Ami a legizgalmasabb, hogy DSM módszerrel van indítva ;)

pb2200201.jpg


pb2300275.jpg


pc1300389.jpg


p101006412.jpg


p101014516.jpg


p1010180e.jpg


p1010176h.jpg


p1010197f.jpg


:thumbup:
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

Ez a kedvenc aki most :) Már a talajos képen is tetszett. Az előtéri növény valamire rá van kötözve vagy csak kis darabokra van vágva?
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

Bankjegyeket küldenek? Európa ezen részen ez nem feltétlenül lenne életbiztosítás... :(
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

viktorlantos said:
És a pénzdíj....
Le...ta a földre a lóvét. Mondtam én, hogy a pénznek nincs értéke ebben a hobbiban. :D
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

keymaker said:
viktorlantos said:
És a pénzdíj....
Le...ta a földre a lóvét. Mondtam én, hogy a pénznek nincs értéke ebben a hobbiban. :D

Akkor kérnék tőled egy 120-as opti akit, szürke bútorral, ada lámpával ;)
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

Viszont jent kapsz... törlesztheted a jenhiteledet mindjárt... vagy berakod a bankba 0%-on és akkor is hoz elég rendesen forintban!
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

LGA said:
Bankjegyeket küldenek? Európa ezen részen ez nem feltétlenül lenne életbiztosítás... :(

A Japán posta mint a svájci óra olyan. A világ más országaiban a posta működik csak nálunk van ez a postának nevezett vicc.
Komolyan mondom ennél szarabb szolgáltatást nemigen tudok elképzelni. Csak az elmúlt fél évben annyi bosszússágot okoztak, hogy az félelmetes.

Az új AquaJournal csomagot pl értesítés nélkül visszaküldték Japánba. Úgy hogy kint EMS-el adták fel tracking kóddal. Most szólt az ADA, hogy mi a túró van mert visszament a csomag.

Egy szállítmányt elhagytak, mert nem volt rajta tracking. Elhagyás helyett inkább lopásnak mondanám....

Az előző ADA szállítmány 1 hét alatt itt volt Budapesten és a drága posta 1 hónapig nem értesített hogy mi van. EMS volt szintén.

Az angoloktól több csomagom is érkezett korábban. A Royal Mail kifogástalan módon kezeli a csomikat, növényt is kaptam így, de ez a nyomorult posta 1 hónapig ült a romló csomagon.....

USA-ból érkezett úgy csomagom, hogy 1 hét alatt itt volt és a posta 1,5 hóapig ült rajta a végén egy agyonázott szétrugdosott csomagot kaptam.... könyv volt benne....

Mikor szüntetik már be ezt a szolgáltatásnak nevezett sz*rt amit kifizettetnek, de a munkát sosem végzik el?

Nem beszélek arról, hogy vagyonokért postázott csomagok, amiben kiszállítás is benne van sosem érkezik meg, csak egy cédula, hogy mehetek a postára cipekedni.
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

Látom mindenki a zsozsóra figyelt fel ;)
Pedig a kis boríték legalább annyira különleges. Egy spec módon hajtogatott különleges papírból készített "ajándék". Gondolom még a császár idejéből származó papírkészítő cégtől ;) Mindegyik példányra saját szöveget ír Amano, egy régi hagyományos ezer éves tintás tollal. Ezek az apróságok, ami megfog ebben a témában. Tradíció :angel:
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

Legalább a GLS-sel másnapra megkapom a cuccot ;)
Apropó, köszi a fákat (is) és az ajándékot :thumbup:
ON
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

atti76 said:
Legalább a GLS-sel másnapra megkapom a cuccot ;)
Apropó, köszi a fákat (is) és az ajándékot :thumbup:
ON

Hehe, hát igen. Ott is vannak bakik, de minden lekövethető és gyorsan kiderül hol a bibi.
Sajna a külföldi postáknak a magyar királyi posta a partnere.... szóval választási lehetőség nincs. :thumbdown:

Egészségedre :p Bár abba a nagy akváriumba egy fél erdőt kellene betenni. :lol:
 
Re: IAPLC 2011 - Eredmények

Ugyan ez nem annyira exkluzív, mint a legutóbb linkelt fotókon látható díj, de azért örültem neki, amikor meghozta a postás. :mrgreen:

IMG_1695.jpg
 
Back
Oldal tetejére