• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

I. Akvakertész Horgászverseny (AH)

Hivatalosan szükséges az állami engedély. Mivel ez egy zártkörű, vagy valami egyéb rendezvény még utánna kell nézni de keresünk rá megoldást ;) Ez nem lehet az akadálya hogy ne legyél itt.
Államim nekem sincs sajnos ,mindig magántavon horgásztunk eddig,ott nem kértek sehol államit.
Ha célegyenesbe érünk és tudjuk hogy mennyi gyerek várható akkor kitalálhatunk nekik is valami elfoglaltságot a pecán kívül.
Ez tök jó,akkor én is vinném a familit ha lehet
 
@Pecás halászlevét is még kóstolás.
Majd kibicelek @malor -nak, egyébként én is Baján tanultam a mesterséget és számomra ez a kedvenc halászlé. Ahogy Baján mondani szokták: a legegyszerűbb étel, csak öt hozzávaló kell: hal, víz, só, hagyma, paprika:)
Ha nem lesz valami azon a hétvégén, én is szívesen megyek, egy jó bulit a világért sem hagynék ki. Most inkább horgásznék azért, ha eljutok.
Mi is mennénk!!! Gyerkőcöt vihetünk?
(Ja és jelenleg se engedélyünk, se botunk nincs, csak a lelkesedésünk!)
Botot tudok én is vinni, nem korlátlan mennyiségben, de 6-7 szereléket tudok kölcsönözni. A legénynek meg váltsátok ki az ingyenes gyerek állami jegyet, aztán móka indulhat.;)
Én màr készülödök
Én is, ne félj Laci: a cukros-vaníliás és a fokhagymás csemege kukorica az év 12 hónapjában várja a bevetést a hűtőszekrényünkben:)

Valakinek van már ötlete, hogy mikor lenne az összejövetel?
 
@Matyi a tóról egy rövid bemutatót tudnál nekünk írni?:) Átlag mélység kb? Bányatavakban nem jellemző, de van akadós rész? Pergetni nem szabad, de egyébként van ragadozó a tóban? Ahogy a Facebookon a fotókat nézem, a ponty/keszeg a jellemző fogás és ahogy látom a méretük nem igényel különösen erős (bojlis) felszerelést. Jól látom? Mesélj már! Mikor lesz már október??!?!?
szerk: ragadozótelepítést megtaláltam Facebookon. Köszi:)
 
No meg azt is megírhatnád, hogy sódert, vagy tőzeget bányásztak-e itt korábban, mert a sóderes tavak -amennyire eddig olvastam- jócskán egyenetlen medrűek tudnak lenni, a tőzegesek kevésbé.
Helyi praktikák, "titkok" is jól jönnének;)
 
Egynapos rendezvény lesz?

Mert akkor lehet jönnénk a családdal, idei állami horgászjegyet nem váltottam ki, de ez lehet nem is feltétel itt. Alap béna fenekező felszerelés van. :D
 
Majd @Matyi beszámol, mivel ez egy szervezett rendezvény lesz... de meglátjuk. ... ;)
Viszont, aki szeretne pecázni van ám egy igen egyszerű lehetőség horgászengedélyt szerezni pillanatok alatt otthonról!
Az a neve, hogy turista horgászjegy. https://tuhir.nebih.gov.hu/ A vizsgát neten lehet letenni (Két ablak legyen nyitva, az egyik a vizsga, a másik a googli :) ) 3 hónapra lehet engedélyt váltani potom 2000 Ft-ért.
részletek itt: https://tuhir.nebih.gov.hu/tajekoztato/index
 
Back
Oldal tetejére