• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

I. Akvakertész Horgászverseny (AH)

Nigro

Alapító
Admin
Az imént @Matyi keresett meg minket azzal, hogy jelenlegi munkahelyén https://www.facebook.com/fuzespart/?ref=page_internal rendezhetnénk egy jó kis baráti horgászversenyt és utána csinálhatnánk egy jó bográcsgulyást, vagy halászlevet kint a tóparton. Azt gondolom, hogy az őszi szezonban ez egy remek móka lenne. Én valamelyik vasárnapra gondoltam, hogy azok is (mint mi) akik még szombaton dolgoznak, szintén részt vehessenek, az ország első (és legrangosabb hihi.. ) akvakertész horgászversenyén. Mit szóltok? Ki jön az első AH-ra? :D
Like, ha jönnétek. Kb 20 horgászállást tudnánk lefoglalni, de igény esetén ez lehet több is.

12916215_867065040069860_429799375781398837_o.jpg

13503013_912460328863664_3883180399911726809_o.jpg

13497854_912461095530254_6705448687299294264_o.jpg

Ui: én is indulok, szóval az első hely már foglalt ... :p
Ui2: Thx @Matyi a lehetőséget

Jelentkezni ebben a topikban lehet https://akvakertesz.hu/threads/2016...oktober-9-dunavarsany.6458/page-2#post-326870
 
Utoljára módosított:
Ha számít vannak bográcsos érmeim. Mangalica Főzőverseny, amikor még a Városligetben volt. Egy ezüst és egy különdíj 5 év alatt :p

Már az előző bejegyzésedtől is beindult a nyálelválasztásom :) Örülnék neki, ha bevállalnád. Egy remek ízletes kajcsi feltenné azt a bizonyos pontot a nap végére :)
Mond mi kell mennyi stb és segítünk.
 
Ha ez felkérés, akkor szívesen csatlakozom a bográcsfőzők csapatához. A jó halászlé egyszerű: friss és jó ízű hal kell hozzá, lehetőleg többféle (kárász, keszeg, törpeharcsa, mint "apróságok" és ponty, illetve harcsa, mint "főszereplők"). A többi már "gyerekjáték' :D
 
Bár horgászni nem tudok, sem főzni igazán, akvakertészetet ne is említsük, de így is érdekelne a dolog. Van néző és kaja jegy? @Pecás halászlevét is még kóstolás. Persze egy jó bajait is. ;-)
 
Sziasztok!

Jó az ötlet!
Horgászengedély kell a tóra?
Mert felszerelés, meg némi tudás van csak papír nincs.

AmegA
Hivatalosan szükséges az állami engedély. Mivel ez egy zártkörű, vagy valami egyéb rendezvény még utánna kell nézni de keresünk rá megoldást ;) Ez nem lehet az akadálya hogy ne legyél itt.
 
Hivatalosan szükséges az állami engedély. Mivel ez egy zártkörű, vagy valami egyéb rendezvény még utánna kell nézni de keresünk rá megoldást ;) Ez nem lehet az akadálya hogy ne legyél itt.
Összetereled a népet, aztán egyesével jól megbüntetsz mindenkit :D
(bocsi, nem bírtam kihagyni)

Pont múlt héten ajándékoztam el az egyetlen botomat. A horgásztudományomat nem adtam mellé, mert az nem volt. :)

Nagyon szép dolog részedről a kezdeményezés. (y)
 
Back
Oldal tetejére