• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hunger for Infinity

Eh csak elültetted a bogarat a fülembe, holnapi vízcserekor szórok még 1 centi talajt előre középen és jobb oldalt, már el van ültetve minden, ártani nem árt nekik mert úgyis kidugják a növények a fejüket a fény felé.
Hosszabb távon gondolkozva szerintem jobban jársz.Tanulj mások kárából.Ezért van a fórum;):)
 
Eh csak elültetted a bogarat a fülembe, holnapi vízcserekor szórok még 1 centi talajt előre középen és jobb oldalt, már el van ültetve minden, ártani nem árt nekik mert úgyis kidugják a növények a fejüket a fény felé.
Sehol sincs itt veszélyesen vékony talaj! Nyugi!
 
Szióka Atilla ez az aki még elbirtvolna egy kis követ ide oda,meg látom a parvulát,meg eltudom kébzelni a fákon a mohát ,és tovább(n)amúgy nem rossz (y)
 
Lesz mohásítás! :) Tutibiztos. A faj még kérdéses, valami mini moha lesz, mini weeping vagy fissi sanszosan.
 
Fissi egy álom mert nagyon szép tud lenni amikor igazán jól érzi magát. De átok is mert a nyitáskor leeső legkisebb levél is ami ép elindul és amin megkapaszkodik el kezd nőni. Nagyon fel tud b@szni néha
 
Hm, nem lesz egyszerű megemelni az akvát+bútort míg állítok a lábakon, van valakinek erre tuti módszere? Csak egy lehelletnyit kellene emelni rajta amíg állítok gyorsan a lábakon. Nyilván vízcserekor, legalább 120 kilóval könnyebb lesz. :D 6 centis lábakon áll, szóval a Lidl-ös és hasonló bútormozgatók emelőrúdja nem jó. :(
 
Hm, nem lesz egyszerű megemelni az akvát+bútort míg állítok a lábakon, van valakinek erre tuti módszere? Csak egy lehelletnyit kellene emelni rajta amíg állítok gyorsan a lábakon. Nyilván vízcserekor, legalább 120 kilóval könnyebb lesz. :D 6 centis lábakon áll, szóval a Lidl-ös és hasonló bútormozgatók emelőrúdja nem jó. :(
Kocsiemelő. Nem vicc.
 
Colorado talaj és dragon magában is szuper! Ha van kis "zuzalék"köved, azt Béla tanácsára szórhatsz még bele!;)
 
az első óra után már csak a zen chillout zene adott a fülhallgatóban mindent legyőző erőt és akaratot.
...és a Puffin...
Mókát félre: @Matyi véleményét teljesen támogatom, de már "késő". Azért sem kell félned a nagyon kiálló kövektől, mert a gyeped majd jócskán el fog bújtatni belőlük.
Eddig kafa, innen már csak elrontani lehet;)
 
Féltem, de a bútor épségben maradt. Vizet majd' mindet leengedtem. Meg hát extra óvatos voltam. Azért felül van egy 25 meg rajta egy 18as bútorlap, alul is 25ös van, szóval bírja a strapát. Az emelő emelőpontját meg a jobb oldallap alá tettem pont.

Ma dobtam be egy marék limnobiumot, mert a zselés növények miatt nyélgázon megy a tápozás, ne huncutkodjanak az algák. :)
 
Utoljára módosított:
Na bucék szentkirályi bubi kényeztetését élvezik csigairtás céljából, anubias petite-k szintén, délután jön a növényesítés következő szakasza.

Hétvégén talán már mohát is tudok ragasztani... azért nem sietek vele, mert minen dzsuvát összegyűjt úgyis, amazoniábal azért jön ez-az amaz kifelé, majd ha teljesen letisztult a víz mohatime lesz. :D

Ofc Seachem Stability minden nap megy, 15 ml micmac is, EC is. Hétvégére TALÁN már beáll a víz nagyjából. Akkor mérek értékeket is, előbb tök feleslegesen pazarolnám a tesztet.

A tápot kicsit túltolom, mert nincs 300 liter víz azért benne a sok dekor miatt, de - tudjátok ti is - zselés növényeket ültettem, szóval...
 
Na bucék szentkirályi bubi kényeztetését élvezik csigairtás céljából, anubias petite-k szintén, délután jön a növényesítés következő szakasza.

Hétvégén talán már mohát is tudok ragasztani... azért nem sietek vele, mert minen dzsuvát összegyűjt úgyis, amazoniábal azért jön ez-az amaz kifelé, majd ha teljesen letisztult a víz mohatime lesz. :D

Ofc Seachem Stability minden nap megy, 15 ml micmac is, EC is. Hétvégére TALÁN már beáll a víz nagyjából. Akkor mérek értékeket is, előbb tök feleslegesen pazarolnám a tesztet.

A tápot kicsit túltolom, mert nincs 300 liter víz azért benne a sok dekor miatt, de - tudjátok ti is - zselés növényeket ültettem, szóval...

Anubiasok nem bírják a szódát!!!! Többeknek ledobta a leveleit egy két héten belül.
 
Back
Oldal tetejére