• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hunger for Infinity

CO2 stabilan ment.

Nem tudom mi lehet az ok... egy hónapja tápváltás volt, de az ekkora algabummot nem okozhatott. Passz.

Blackouttal kap egy resetet, utána okosabb leszek.

35068316183_9d8db72154_z.jpg2017-07-12_03-44-42 by Attila Szántó, on Flickr
 
Sikerült kicsit megégetni a mohát mikor excellel irtottam közüle a hajalgát, majd magához tér.
Szia, mekkora hígítás égette meg a mohát? Én ecset alga ellen vetném be. A napi mennyiséget adod be így hígítva, vagy extra adagot?
Nagyon tetszik az akváriumod! Remélem sikerül megszabadulnod az algáktól hamar.
 
Napi mennyiséget adom be így higítva, olyan 5ml excel + 25 ml víz arányú higításban. Ilyen koncentrációban szigorúan víz alatt, fecskendővel szabad csak dolgozni.
 
Rémálom. :)
Vasárnap indul a BO, "sajna" utána szombaton egy hét nyaralás úgyhogy full visszaveszemK mindenből. Táp, co2, fény.
 
Utoljára módosított:
BO vége, megérte én azt mondom.

35255209723_06e1cb9f0d_z.jpg2017-07-21_03-01-09 by Attila Szántó, on Flickr

Sajnos holnap utazunk, nincs időm rendesen nekiugrani a karbantartásnak (csövek pucolása, alapos nyírás, dekorhomok lecserélése, csipeszes algaszedegetés, excel ecsetelés, és egyebek), arra volt csak időm hogy letoljam a vízcserét és a szűrőpucolást.

Világítás, CO2, táp minimál fordulatszámon ketyeg amíg haza nem érek egy hét múlva.
 
BO vége, megérte én azt mondom.

View attachment 378952017-07-21_03-01-09 by Attila Szántó, on Flickr

Sajnos holnap utazunk, nincs időm rendesen nekiugrani a karbantartásnak (csövek pucolása, alapos nyírás, dekorhomok lecserélése, csipeszes algaszedegetés, excel ecsetelés, és egyebek), arra volt csak időm hogy letoljam a vízcserét és a szűrőpucolást.

Világítás, CO2, táp minimál fordulatszámon ketyeg amíg haza nem érek egy hét múlva.
Légy szíves pakolj fel az előtérről pár közelebbi képet, megtekinteném. Köszi.
 
Érdekes a creanata. Nekem egy darab 4 levelűt sem hozott, egylevelűt meg sokat. Nálad meg sok a négylevelű.
 
Érdekes a creanata. Nekem egy darab 4 levelűt sem hozott, egylevelűt meg sokat. Nálad meg sok a négylevelű.

A négylevelű az hirsuta. Crenata, hirsuta, parvula mini és hydropiper van keverve.
Jobb elöl meg szerintem előre mászott az acicularis is. :)
 
Ja és ami durva: 5 napig letakarva, 24 fokra klimatizált lakásban a két szűrő+UV szűrő meg a ventis hűtés és a vízpárolgás hiánya miatt mikor bontottam le a takarást, 31!!!!! fokos volt a víz. Tigrisgarnijaim ofc megfeküdtek mind.

Már újra megy a hűtése, 24 fokos fixen.
 
Ja és ami durva: 5 napig letakarva, 24 fokra klimatizált lakásban a két szűrő+UV szűrő meg a ventis hűtés és a vízpárolgás hiánya miatt mikor bontottam le a takarást, 31!!!!! fokos volt a víz. Tigrisgarnijaim ofc megfeküdtek mind.
Uhh, mi lett volna, ha nincs klíma a lakásban? Halászlé.. Szegény Tigrisek :cry:
 
Ja és ami durva: 5 napig letakarva, 24 fokra klimatizált lakásban a két szűrő+UV szűrő meg a ventis hűtés és a vízpárolgás hiánya miatt mikor bontottam le a takarást, 31!!!!! fokos volt a víz. Tigrisgarnijaim ofc megfeküdtek mind.

Már újra megy a hűtése, 24 fokos fixen.
Mitől ment fel a víz hőmérséklete?
 
Back
Oldal tetejére