• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Hozd a közeledbe a Green Aqua-t!

Szerintem is sok az 1690,-, de tökéletesen megértem az üzletpolitikát. Így én sem rendelgetek naponta 500 Ft-os dolgokat - hogy mindet egyesével kelljen csomagolni, feladni - hanem "összegyűjtöm" a rendelnivalókat és ha már 10k körül járok, akkor meg feltornázom a 15k-s határig. Szóval jól van kitalálva :)
Számomra külön tetszetős az sms értesítés a futár elérhetőségével.
Viszont a pick-pack és postapontos átvétel meg jól jönne.. (ha van rá lehetőség, akkor visszaszívtam)
 
Skacok! Az 1690-be nem csak a kiszállítás van benne. A doboz, a térkitöltő, ragasztószalag a raktáros órabére és a kiszállítás. A postára ugyanezek a költségek jönnének + valakinek el kell mennie a postára sorban állni.
Itt azért hozzá kell tennem: a Postával is lehet együttműködést kötni. Máris ugrott a sorban állás...
 
Szerintem is sok az 1690,-, de tökéletesen megértem az üzletpolitikát. Így én sem rendelgetek naponta 500 Ft-os dolgokat - hogy mindet egyesével kelljen csomagolni, feladni - hanem "összegyűjtöm" a rendelnivalókat és ha már 10k körül járok, akkor meg feltornázom a 15k-s határig. Szóval jól van kitalálva :)
Számomra külön tetszetős az sms értesítés a futár elérhetőségével.
Viszont a pick-pack és postapontos átvétel meg jól jönne.. (ha van rá lehetőség, akkor visszaszívtam)
Amint írtam is, mindenki a szállítási díjat szeretné megspórolni. A 15k-s lehetőség valóban jó, de nem biztos hogy mindig kell annyi minden.
Amiket írtál, adottak a PPP-os, PP-os és csomagautomatás átvételnél is.
Tökéletes az apróbb vackok szállítására.

(még mielőtt valaki beírja: nem dolgozom a Magyar Postánál, nem állok velük üzleti kapcsolatban és nem jár jutalék - sajnos! :p - ha GA is használni fogja)
 
Skacok! Az 1690-be nem csak a kiszállítás van benne. A doboz, a térkitöltő, ragasztószalag a raktáros órabére és a kiszállítás. A postára ugyanezek a költségek jönnének + valakinek el kell mennie a postára sorban állni.

Kihagytad az utánvét költségét 2%!

Jah és a raktáros órabére nincs benne....

5kg felett bukunk stb :)
Szal van néhány faktor még a sztoriban :)
 
Én úgy gondolom,hogy elég korrekt a szállítási díj,pláne,hogy van limit,ami felett ingyen van. :)
Igaz,nem szoktam rendelni,inkább időt szánok rá és elmegyek,mert kikapcsolódás is egyben.
Ha nem lenne rá lehetőségem kimenni Törökbálintig,úgy gondolom,az is jó alternatíva lehet,hogy többen közösen rendelni,így még talán a limitet se nehéz átlépni,hogy ne legyen kiszállítási díj!
 
Szerintem is sok az 1690,-, de tökéletesen megértem az üzletpolitikát.

Itt félreérthető lehettem, javítom:
sokkal szívesebben fizetek ki ennyit a minőségi szállításért (+ügyfélkezelés +csomagolás +időpont egyeztetés stb.), mint fele ennyit más cégeknél, ahol vagy jön a csomag vagy nem, vagy összetörik vagy nem, vagy felhív a futár a váratlan érkezéskor vagy nem....

Itt azért hozzá kell tennem: a Postával is lehet együttműködést kötni. Máris ugrott a sorban állás...
Ezt meg inkább hagyjuk. Ők nagy dolgokat visznek ugyan végbe (le a kalappal), de vagy meg kell őket reformálni, vagy átvenni végre a hatalmat :), mert minősíthetetlen a szolgáltatásaik nagy része.

Azt hiszem, elég jól szétoffoltuk a topikot. :)
 
Eléggé mélyre merültünk az óceánban... A GA-s srácok védelmében, elég ügyesen teszik a dolgukat - bizonyitja a prosperáló vállalkozásuk - nem azt várták tőlünk, hogy tanácsokat adjunk nekik, a nekünk fájó dolgokra. Hanem ha problémánk, hogy a közelben nem tudjuk ugyanazokat beszerezni, amikre vágyunk a mindennapokban, azonnal, akkor tegyünk érte valamit, csiklandozzuk egy kicsit a sárgapolcos üzleteket. Ha bejön mindenkinek jó... (gondolom)
Első újrakezdő szettem 8-9 éve egy helyi boltban vettem, fiatal srác, tanácsok, mindenre van segitőkész válasz. Aztán jöttek aszokásos gondok, növény, állat elhullás, algásodás. Ahogy tanultam már én is láttam a hibákat az üzletben. Otthagytam, átjártam egy közeli nagyvárosba amikor csak tehettem. Aztán jött az internet és a nagy felismerés, szerelem/fanatikusság. Az ioncserélt víz egyre drágább, valamiért visszamentem az eredeti helyre, rákérdeztem az RO vízre: azt mondja "van! olcsóbb is mint az ion, hajrá. Örömmel újságolja, hogy a levelek tapintása is más az ügyfeles akikban..." Ajánlom a lehetőséget, magyarázkodok, hogy mi is ez... erre visszakérdez: "a Törökbálintiak, néha egy-egy dolgot veszek, ismerem Őket". Látatlanul nem mertem ajánlani senkinek boltokat, de kihoztátok belőlem, megyek írok egy emailt.
 
Szerintem is sok az 1690,-, de tökéletesen megértem az üzletpolitikát.
Itt félreérthető lehettem, javítom:
sokkal szívesebben fizetek ki ennyit a minőségi szállításért (+ügyfélkezelés +csomagolás +időpont egyeztetés stb.), mint fele ennyit más cégeknél, ahol vagy jön a csomag vagy nem, vagy összetörik vagy nem, vagy felhív a futár a váratlan érkezéskor vagy nem....

Itt azért hozzá kell tennem: a Postával is lehet együttműködést kötni. Máris ugrott a sorban állás...
Ezt meg inkább hagyjuk. Ők nagy dolgokat visznek ugyan végbe (le a kalappal), de vagy meg kell őket reformálni, vagy átvenni végre a hatalmat :), mert minősíthetetlen a szolgáltatásaik nagy része.

Azt hiszem, elég jól szétoffoltuk a topikot. :)

A szállításhoz: én a saját személyes tapasztalataimat írtam le. A népek nagy része ebben nem gondol bele. A ragszalag vagy éppen a bélelt boríték sem a fán terem...
Sok futárszolgálat hozott, vitt nekem/tőlem dolgokat, de nem attól függ hogy melyik cég, hanem a sofőrtől! Hiába ígér a cég mindent, ha a sofőr nagy ívben tesz rá. Ha panaszt írsz, elnézést kérnek, hiszen már megtörtént, visszacsinálni nem lehet.
A törés ellen pedig védekezni kell: alaposan be kell csomagolni. A csomag érkezéskor, átvétel előtt felnyitni és ha gond van jegyzőkönyv. Csak sokan annyira sietnek, hogy mindez nem érdekli. Aztán ha a futár már 20km-el arrébb van, miközben kibontja: jön a meglepetés...

Posta: nem hiszem, hogy mi ugyanazt a Magyar Postát használjuk. Mivel alternatíva nincs, alkalmazkodni kell hozzájuk.
Ez van.
 
Sziasztok!
Örömmel látom, hogy " Mi folyik itt Gyöngyösön?"
Képzeljétek a helyi akvarisztikai boltban kaptam Green Aqua Micro-t, Macro-t, Prime-t Green Aquás árakon. Beszélgettem az eladóval és azt mondta valami elindult itt a környéken is akvakertészet terén.
Köszönhető ez Nektek GA fiúk.
Hajrá csak terjeszkedjetek!
:);):D
 
Nálam a szállítás mindig rendben volt. A termékek mindig úgy be voltak csomagolva, hogy ha egy japán kamikaze pilótára bízzák a szállítást se tudott volna bennük kárt tenni :)
Ilyen oda figyelést azért Magyarországon nem sok helyen lehet tapasztalni.
Szerintem a szállítási díj is teljesen korrekt. Én inkább csak azért sajnálom,hogy nincs a közelbe GA-s üzlet, mert szívesen elnézelődnék benne :)
 
Back
Oldal tetejére