• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Hozd a közeledbe a Green Aqua-t!

Nigro

Alapító
Admin
Egyre többen kérdezitek, hogy a közeletekben megtalálható halas boltban, miért nem találhatók meg a Green Aqua termékei? Lássuk be, előfordul, hogy csak egy jóféle garnitápra, vagy egy vízkezelőre volna csak szükség. Ezért pedig kár volna szállítást fizetni... Legtöbbször az a probléma, hogy sem mi nem ismerjük az adott boltot, sem ő minket. :confused: Amennyiben elküldöd nekem privátban a közeledben található bolt elérhetőségét (mail, cím, telefon) akkor szívesen felveszem velük a kapcsolatot. Persze nem árt, ha előtte megkérdezed, hogy szeretné-e :)
Kérek mindenkit, hogy ne ide, hanem privát üziben küldje az adatokat! ;)
Amennyiben sikerrel járok, ide szívesen beírom, hogy merre sikerült "hinteni az igét" :D
 
Amennyiben elküldöd nekem privátban a közeledben található bolt elérhetőségét (mail, cím, telefon) akkor szívesen felveszem velük a kapcsolatot.
De ugye nem így? :D
57718926.jpg
 
@Evereka, szerintem jobban járunk ha nyitunk egy üzletet ;) Amugy szerintem ha akar ezek a vidéki boltok csak egy 30-40l-es novenyest betennenek, mar megérne nékik. Nekem mindig mindig megdobban a szivem egy szep novenyes lattan. Es egy ilyen pici aki nem tul nagy költség.
 
@Evereka, szerintem jobban járunk ha nyitunk egy üzletet ;) Amugy szerintem ha akar ezek a vidéki boltok csak egy 30-40l-es novenyest betennenek, mar megérne nékik. Nekem mindig mindig megdobban a szivem egy szep novenyes lattan. Es egy ilyen pici aki nem tul nagy költség.
Neptunban azt sem tudja az eladó mi az a perlonvatta,vagy táptalaj.Az RO-t már meg sem említettem neki.Még egy RC tipusú garnélát sem tart.Lehet az Amanot sem ismerné,pedig az a legelterjedtebb:facepalm:
 
Na akkor Fehérvár ehhez képes ......... (Tűzhal)
növényes akvárium : pipa
amano Rc CRS-CBS Yellow Csoki : pipa
Oto : pipa
Ezer féle hal : pipa
Növények ugyan alap felhozatal de : pipa
 
De van nek amano, csak uveggarnelanak hivja :D En vettem nala vagy 10db-ot ;) Meg legyezo garnelat is. RC-je tuti van, mert bontaskor vittem neki vagy 100db-ot (ajándékba). De nem offolok tovabb. Egy kerdest meger :) Ha nem, akkor nézünk valami jo uzlethelyseget ;)

Neptunban azt sem tudja az eladó mi az a perlonvatta,vagy táptalaj.Az RO-t már meg sem említettem neki.Még egy RC tipusú garnélát sem tart.Lehet az Amanot sem ismerné,pedig az a legelterjedtebb:facepalm:
 
De van nek amano, csak uveggarnelanak hivja :D En vettem nala vagy 10db-ot ;) Meg legyezo garnelat is. RC-je tuti van, mert bontaskor vittem neki vagy 100db-ot (ajándékba). De nem offolok tovabb. Egy kerdest meger :) Ha nem, akkor nézünk valami jo uzlethelyseget ;)
Akkor inkább a főutcait kérdezd meg ,a fősuli mellettit.;)(Oázis???)
 
Kanizsán az egyikben külső szűrőhöz 16/22-es csövet sem lehet kapni, a másikban tele van elhullott halakkal mindegyik akvárium, pár komolyabb technika (belső és külső szűrő) viszont kapható. Ja, és vagyunk max. 10-en célcsoport, megkockáztatom, hogy a megyében :( Sajnos esélytelen, de gondolom Nigro nem is azokat a helyeket várja, ahol nem tud értékesíteni ;)
 
Mifelénk Gyöngyösön nem is olyan rég egyik halas díszállatos boltban elkezdték forgalmazni a GA néhány termékét!:) Úgy öröltem neki mint majom a farkának csak attól paráztunk hogy azok is jóárasítva leszenek mint a tetratec ex 1200 ami majdnem kereken másfélszer annyiba kerül náluk mint nálatok.[emoji14] Viszont ma is voltam bent a boltban és kaptam seachem prime-ot. Igaz max 100ml kellett volna ehelyett csak 250-es volt, de örülök hogy haladunk mi is itt az isten háta mögött! :)
 
Nekem az élő állatok beszerzése okoz gondot. Garnélák és ritkának számító halak boltba való szállítását is meg tudjátok oldani, vagy ez azért már lényegesen bonyolultabb és költségesebb lenne?
 
Kaposváron 4 akvarisztika van, de egyiket sem érzem alkalmasnak. Az egyikben az eladó szerintem csak azért tart halakat és halas cuccokat, mert azok is "kisállat" kategória. A másik egy kicsi lyuk, viszont szépek a halak, de csak a standard kapható, semmi különlegesebb. Növényből szép a választék de ott is csak a standard kínálat van. Felszerelés konvergál a 0-hoz. A harmadik a T-betűs hiper üzletsorán van és egy "országos" hálózat része, de halas résszel itt is leginkább ugyanaz a helyzet, mint az elsővel. Az utolsó a legrégebbi üzlet a városban. Ez meg is látszik a helyiségen és a berendezésen is, de legalább értenek a halas akvarisztikához. Sajnos a kereskedő véna elég erős bennük, ha tapasztalatlan ügyféllel kerülnek szembe. A halak terén itt már előfordulnak különlegesebbek is (néha diszkosz is akad), de sok a betegség és az elhullott hal. Fentiekből kifolyólag vagy tőletek rendelek neten vagy Pécsről hozom meg, ami sürgősen kell és nem éri meg megrendelni.
 
A víz mindennek az alapja.

Szerintem a fő gond az, hogy boltokban nincsenek lágy vizes akváriumok. Azt mondják azért, mert a vevőknek sincs és ebből egy ilyen debil ördögi körré csontosodott a helyzet. Ebből kellene kizökkenteni őket. Szerintem ha egy bolt rászánja magát, hogy minimális befektetéssel indít 2-3 kis lágy vizű akváriumot, akkor utána már jön minden magától. A vevők számára kinyílik egy új világ (növények, garnélák), keresletet támasztanak, a bolt pedig ezt kielégítendő eljut a GA-ig, hiszen vásárlói igényt kell kielégítenie.
 
Back
Oldal tetejére