• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Horgászat

Re: Halak vizek

a képek a Szentendrei szigeten készültek Surány és Horány között.
Remek horgászterep hosszan benyúló gátakkal, holtágakkal, hosszanti kövezésekkel fűszerezve.
100_1129.jpg
K%C3%A9p%20091.jpg
Holtág alacsony vízállásnál:
K%C3%A9p%20100.jpg
Márnázós, süllőzős, balinozós terep:
K%C3%A9p%20187.jpg
K%C3%A9p%20117.jpg
K%C3%A9p%20114.jpg
 
Re: Halak vizek

Atya világ!!!
Gyerekkoromban ettem utoljára fűzfagombát rántva./Gátőrház,ártér,ladik,Kiöntött kis-Duna/
De rég volt ,de szép volt! :)
 
Ajjjjaj,de elfelejtődött ez a topic ,látszik nem voltam itt.Most szerettem volna egy ilyen témát indítani ,de láttam hogy van már ,ugyhogy most egy kicsit túrbózzuk fel ezt is .Várom aktív horgászok jelentkezését egy kis eszmecserére,élménybeszámolóra.Én két hete voltam kint utoljára parton ,a bajai Warali -tavon.Szabály a 4kg-on felülieket vissza kell kíméletesen
engedni.Sporthorgásznak tartom magam,de azért egy-kétszer azért viszek haza is ,ami az asztalra kerül.Elég jól kapott a ponty akkor ,kis szemű horogpelletre,mondanom sem kell mind 4 kg-on felüli volt ami jött .A szomszédoktól kellett kérni kisebbeket ha vinni akartunk haza is.Az idő remek volt ,és a lényeg ,hogy görbült a bot.Egy kis kedvcsináló a hidegebb időkre amik most jönnek:
 
Várpalota, Nagybivalyos horgásztó.
Jó régen volt.
Nem szép de a legnagyobb halam volt. 19,5kg
19Kg.jpg
 
Ajjjjaj,de elfelejtődött ez a topic ,látszik nem voltam itt.Most szerettem volna egy ilyen témát indítani ,de láttam hogy van már ,ugyhogy most egy kicsit túrbózzuk fel ezt is .Várom aktív horgászok jelentkezését egy kis eszmecserére,élménybeszámolóra.Én két hete voltam kint utoljára parton ,a bajai Warali -tavon.Szabály a 4kg-on felülieket vissza kell kíméletesen
engedni.Sporthorgásznak tartom magam,de azért egy-kétszer azért viszek haza is ,ami az asztalra kerül.Elég jól kapott a ponty akkor ,kis szemű horogpelletre,mondanom sem kell mind 4 kg-on felüli volt ami jött .A szomszédoktól kellett kérni kisebbeket ha vinni akartunk haza is.Az idő remek volt ,és a lényeg ,hogy görbült a bot.Egy kis kedvcsináló a hidegebb időkre amik most jönnek:

Hogy tudom én ezt a hangot utálni mikor harmadszor rángat ki a vackomból egy éjszaka alatt.
 
kora este megindultak a 4-8 köztiek olyan 6db körül aztán éjfél után jött két három 10-12kg-os és a nagy .
Egy lélekvesztő csónak ami félig volt vízzel.Közel volt a sima horgásztó ahol rengeteg embernél fütyült a kapásjelző és persze hogy nekem is a sablon van így minden percbe felkeltem és kirontottam a botokhoz. :mad:
 
Az hát. Más vízen nehéz fogni ekkorákat, bár mint utána kiderült ezen is szerencse kérdése.
Ilyenek voltak a bemelegítő halak.
De szép ez a tükörvíz :)


Velünk is volt már olyan amikor csónakkal kellett a bot után menni, mert azt láttad, hogy valami siklik a víz tetején. :)
 
Utoljára módosított:
:):)hát ez nagyon nagy.Barátom is járt már így ,hentesként dolgozik ,olyan fáradt volt mint dög,azt elaludt a botok mögött.csak a ciripelésre eszmélt ,ahogy felugrott rosszul lépett,kibicsaklott a lába,és még el is dőlt mint a rohadt nád,persze a bot meg már vagy 20 méterre volt a parttól.így úszhatott ő is érte.na volt ám röhögés:):)
 
Szerinted? Másodpercig nem gondolkoztam, hogy én bemegyek érte, gondoltam majd rádobok másik bottal és kiszedem. Kicsit ittas emberünk meg nekilódult és bement érte. Szép idő volt az látszik a képen is.
Ember nincs olyan smiley jel ami tükrözné ,hogy mennyire nevetek ezen:D:D:):):):)
 
Back
Oldal tetejére