• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hordalék

Sziasztok!

Eltelt egy hónap az akvárium indítása óta. A növények kezdenek összeérni, lassan azt a képet mutatja, amit elképzeltünk. Reméljük, hogy hosszabb távon is fenntartható lesz.

View attachment 212000002 by Lovas Attila, on Flickr
Aki nem lathatja eloben nem elt teljes eletet. Iszonyatosan tele van apro reszletekkel. Minden 15. Negyzet centimetere megfelel egy komplett nano berendezesenek. Valahol kellene egy hatalmas gyujtemenyt letrehozni es eletben tartani az effele akvariumokat.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Cory-k nem kerültek be végül vagy csak én nem voltam elég szemfüles?![emoji4]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Cory-k nem kerültek be végül vagy csak én nem voltam elég szemfüles?!emoji4.png


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Jól látod, hogy nem látod őket!:D
Akkor kapcsoltuk fel a 6X39 W-ot a fejük felett, ezért mind a 34 azonnal elbújt, a 24 fős zöld neon csapattal együtt.:( (Ennyi fényt csak fotózáskor használunk, így nincsenek hozzászokva)
Majd szoktatjuk őket és megpróbálunk-akár csak telóval is- képet készíteni róluk.
 
Utoljára módosított:
Jól látod, hogy nem látod őket!:D
Akkor kapcsoltuk fel a 6X39 W-ot a fejük felett, ezért mind a 34 azonnal elbújt, a 24 fős zöld neon csapattal együtt.:( (Ennyi fényt csak fotózáskor használunk, így nincsenek hozzászokva)
Majd szoktatjuk őket és megpróbálunk-akár csak telóval is- képek készíteni róluk.

Ohhh pedig annyira aranyosak[emoji45][emoji1]vagy egy videót annyira megnézném ahogy csapatban úsznak[emoji6]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Niki+Ati brutális lett !!
Azt hiszem átköltözöm hozzátok akváriumostól, mert valami különleges energiamezők vannak nálatok :D
Ezen mar en is gondolkodtam ugy hogy nagy buli lesz. Az izlesunk is eggyezik , a tv-nk is ugyan olyan, es meg van ott hely az 5 akvariumomnak is[emoji5]

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Újabb sokkoló növénytömeg! Bámulatos. (y)

Srácok, óvatosan ezzel az összeköltözősdivel. Még csak az hiányzik, hogy klikkesedjetek és mi meg lemaradjunk az ilyen vicces hozzászólásokról a fórumozás hanyagolása miatt..
 
Egy hónapig nem követem a fórumot, és tessék, ti összeraktok egy kész akváriumot. Ha ehhez még hozzávesszük, hogy az összetört wabim növényei két hete vannak csak úgy beledobva a kis 9 literes vízköves üvegedényembe.... :banghead:
Grat, nagymesterek! (y)
 
Újabb sokkoló növénytömeg! Bámulatos. (y)

Srácok, óvatosan ezzel az összeköltözősdivel. Még csak az hiányzik, hogy klikkesedjetek és mi meg lemaradjunk az ilyen vicces hozzászólásokról a fórumozás hanyagolása miatt..
Hat ne hanyagold. A felesegem is fel akar regisztralni hogy hatha tobbet beszelnenk ha o is itt lehetne.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Köszi, szólunk az illetékesnek!
Hallod @matrai Sanyi. Mit is tehetnénk a többség akarata ellen!:D
Hallom én is, de szerintem nem az én képeimre kíváncsiak, bár vannak nagyon jók is köztük, pl. amikor megkaptam az első biciklimet, vagy amikor kavicsokat eszem a Lövölde téren, meg egy csomó, újszülött koromból.:D Szerintem inkább az akváriumaitok fotóit nézegetnék szívesen, ahhoz meg lassan be kellene ruháznotok egy fényképezőgépbe vagy alkalmaznotok kellene főállásban egy fotóst, mert annyira sok minden történik Nálatok, hogy azt ledokumentálni külsősként nem lehet. De mielőtt még bármelyik döntést is meghoznátok, nézzétek meg az emailjeiteket, hátha találtok ott még párat.:)
 
Utoljára módosított:
Hallom én is, de szerintem nem az én képeimre kíváncsiak, bár vannak nagyon jók is köztük, pl. amikor megkaptam az első biciklimet, vagy amikor kavicsokat eszem a Lövölde téren, meg egy csomó, újszülött koromból.:D Szerintem inkább az akváriumaitok fotóit nézegetnék szívesen, ahhoz meg lassan be kellene ruháznotok egy fényképezőgépbe vagy alkalmaznotok kellene főállásban egy fotóst, mert annyira sok minden történik Nálatok, hogy azt ledokumentálni külsősként nem lehet. De mielőtt még bármelyik döntést is meghoznátok, nézzétek meg az emailjeiteket, hátha találtok ott még párat.:)
Azert en par kepet megneznek.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Sziasztok!

Félelmetes, hogy mennyire brutális dolgokat tudtok építeni. Kerestem az áll leesős smilet de még mindig nincs! :D Ha nem is az összes naplótokat, de a legtöbbet végigolvastam és valami apró ötlet mindig megragad bennem abból amit és ahogyan csináljátok. És ez nem feltétlenül kapcsolódik mindig az építéshez vagy a növényesítéshez, de irtózatosan jó ötleteitek vannak. Ennél az akinál pl amellett h tényleg leesett az állam (a párom épp valamit mondott mikor elértem a növényesített képig és olyan fejet vágtam, hogy meg is gyanusított, hogy nem figyelek rá :) ) megakadt a szemem a lámpatartó megoldásotokon. Zseniális!!! Tényleg!!! Ezt a művészetet amit csináltok véletlenül se hagyjátok abba soha és sok-sok-sok képet osszatok meg velünk légyszi erről az új gyöngyszemről!
 
Sziasztok!

Tartoztunk egy növénylistával:

Anubias afzelii
Anubias nana 'Gold'
Anubias nana 'Pangolino'
Anubias nana 'Pinto'
Anubias sp. 'Petite'
Aponogeton longiplumulosus
Bucephalandra sp.'Belindae Green'
Bucephalandra sp.'Biblis'
Bucephalandra sp.'Biblis Green'
Bucephalandra sp.'Black Achilles'
Bucephalandra sp.'Bob Marley'
Bucephalandra sp.'Brownie Phantom'
Bucephalandra sp.'Brownie Purple'
Bucephalandra sp.'Copper'
Bucephalandra sp.'Golden Bell'
Bucephalandra sp.'Hades'
Bucephalandra sp.'Kedagang Mini'
Bucephalandra sp.'Kir Royal'
Bucephalandra sp.'Mini Needle Leaf'
Bucephalandra sp.'Pink Lady'
Bucephalandra sp.'Rosa Black'
Bucephalandra sp.'Sintang'
Bucephalandra sp.'Theia'
Bucephalandra sp.'Theia Black'
Bucephalandra sp.'Velvet Leaf 4'
Bucephalandra sp.'Wavy Leaf'
Lagenandra meeboldi
Lomariopsis lineata
Microsorum pteropus
Microsorum pteropus 'Nana'/'Mini'
Microsorum pteropus 'Narrow'
Microsorum pteropus 'Needle Leaf'
Microsorum pteropus 'Trident'
Microsorum pteropus 'Windelov'
Monosolenium tenerum
Riccardia chamedryfolia
Taxiphyllum barbieri/Vesicularia

Hát nem lett rövid!!!:ROFLMAO::D:eek:
 
Sziasztok!

Tartoztunk egy növénylistával:

Anubias afzelii
Anubias nana 'Gold'
Anubias nana 'Pangolino'
Anubias nana 'Pinto'
Anubias sp. 'Petite'
Aponogeton longiplumulosus
Bucephalandra sp.'Belindae Green'
Bucephalandra sp.'Biblis'
Bucephalandra sp.'Biblis Green'
Bucephalandra sp.'Black Achilles'
Bucephalandra sp.'Bob Marley'
Bucephalandra sp.'Brownie Phantom'
Bucephalandra sp.'Brownie Purple'
Bucephalandra sp.'Copper'
Bucephalandra sp.'Golden Bell'
Bucephalandra sp.'Hades'
Bucephalandra sp.'Kedagang Mini'
Bucephalandra sp.'Kir Royal'
Bucephalandra sp.'Mini Needle Leaf'
Bucephalandra sp.'Pink Lady'
Bucephalandra sp.'Rosa Black'
Bucephalandra sp.'Sintang'
Bucephalandra sp.'Theia'
Bucephalandra sp.'Theia Black'
Bucephalandra sp.'Velvet Leaf 4'
Bucephalandra sp.'Wavy Leaf'
Lagenandra meeboldi
Lomariopsis lineata
Microsorum pteropus
Microsorum pteropus 'Nana'/'Mini'
Microsorum pteropus 'Narrow'
Microsorum pteropus 'Needle Leaf'
Microsorum pteropus 'Trident'
Microsorum pteropus 'Windelov'
Monosolenium tenerum
Riccardia chamedryfolia
Taxiphyllum barbieri/Vesicularia

Hát nem lett rövid!!![emoji23]:D:eek:
Wunderbar[emoji122] szep gyujtemeny.

Szabó Henrik 70/883-4940
 

Hasonló topikok

Válaszok
419
Megtekintések
40K
Back
Oldal tetejére