• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hiba

Upsz, pedig kerestem... :( Na akkor a következőt majd odaírom, köszi Bonó!

Szerk.: Nem tudom a szerkesztéses időkorlát életben van-e, (Itt olvastam róla, igaz régi bejegyzés) de én még az első hozzászólásom is tudom szerkeszteni.

Ezen kívűl az keres-kinal-elado -ba sehova nem tudok hozzászólni, pedig reg elafogadás után anno sikerült, így ütöttünk nyélbe némi üzletet hszilvia-val. :)
 
sziasztok, olyan problémám van hogy az Eladó CO2 palack topikhoz nem tudok hozzászólni?
A hiba az én készülékemben van vajon? o_O
 
Sziasztok
A naplókat lapozgatva a neveknél a főkönyvtár résznél a képeket nem jeleníti meg nekem valamiért....
 
Upsz, pedig kerestem... :( Na akkor a következőt majd odaírom, köszi Bonó!

Szerk.: Nem tudom a szerkesztéses időkorlát életben van-e, (Itt olvastam róla, igaz régi bejegyzés) de én még az első hozzászólásom is tudom szerkeszteni.

Ezen kívűl az keres-kinal-elado -ba sehova nem tudok hozzászólni, pedig reg elafogadás után anno sikerült, így ütöttünk nyélbe némi üzletet hszilvia-val. :)


Sajnos nekem ugyan ez a problámám! Már én is vettem dolgokat a Keres,kínál,eladó-ban de most nem tudok hozzászólást írni! Miért van ez és akinek volt hogy oldotta meg??? Válaszaitokat elöre is köszönöm!
 
Sajnos nekem ugyan ez a problámám! Már én is vettem dolgokat a Keres,kínál,eladó-ban de most nem tudok hozzászólást írni! Miért van ez és akinek volt hogy oldotta meg??? Válaszaitokat elöre is köszönöm!

Meg van a 25 hozzászólásod? Ha igen akkor log out és log in hátha segít.
 
Ez valami érdekes anomália. Úgy tűnik, hogy reg elfogadás után működik, talán az első logout-login-ig, utána pedig életbe lép a 25 hozzászólásos limit és 2 hét időkorlát. Szóval elméletileg az a hiba, hogy az elején hozzá tudunk szólni. :)

Ahogy nézem Neked jelenleg a hozzászólásaid száma kevés, de majd Viktorlantos jön és megszakérti. ;)

szerk: inadsz megelőzött, de igaza van 7 hozzászólás lesz a ludas.
 
igen, most már valamiért működik.
Log off - login segitett.

fura de csak abban az egy témában nem engedett hozzá szólni.
azért köszönöm hogy többen is irtatok :)

Ugyan ez a gondom a idő korlátom megvan. Már kötöttem is üzletet keres kínál témában de most nem enged be! Hogy sikerült megoldani a problémát? Vagy majd magátol is megoldódik?? Válaszodat köszönöm!
 
Ez valami érdekes anomália. Úgy tűnik, hogy reg elfogadás után működik, talán az első logout-login-ig, utána pedig életbe lép a 25 hozzászólásos limit és 2 hét időkorlát. Szóval elméletileg az a hiba, hogy az elején hozzá tudunk szólni. :)

Ahogy nézem Neked jelenleg a hozzászólásaid száma kevés, de majd Viktorlantos és megszakérti. ;)

szerk: inadsz megelőzött, de igaza van 7 hozzászólás lesz a ludas.

Értem!(Szerintem az lehet a gond hogy tegnap belepiszkáltam a profilomba,avatar képet töltöttem fel,stb.)Akkor most már belehúzok lehet hogy egy bemutatózóval kezdek! Megígérem aktívabb leszek,eddig csak csendes megfigyelő voltam!
Köszönöm a gyors választ!!
 
Igen, idézem:

Friss regisztráció utáni korlátozásokat frissítettük.

A jelenlegi korlátozás alapján aki nem rendelkezik legalább 25 hozzászólással és nem telt el legalább 2 hét a regisztráció óta, az a következő funkciókat nem tudja használni:

- Privát üzenet küldése
- Adok-veszek topik nyitás és bejegyzés írása
- Hol vásároljunk topik nyitás és bejegyzés írása
 
Back
Oldal tetejére