• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Házhozszállítás INGYEN? Green Aqua?

viktorlantos

Alapító
Admin
Igen!

Illetve nem teljesen....

Viszont annyi történt, hogy a korábbi 30.000 Forint helyett már 14.900 Forint felett is ingyenes a házhoz szállítás. Lassan már tényleg csak egy ropit kell bedobni a kosárba. Ez egy növényes akvárium esetén tényleg elég alacsony plafon.

Úgyhogy használjátok ki, nem tudom meddig tudom tartani a jelenlegi helyzetet az óriási tulajdonosi nyomás alatt :D:)

MA ÉJFÉLTŐL 14.900Ft felett ingyenes a kiszállítás. (y):woot:
 
Szuper!

Egy kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban, vasárnap rendeltem de a rendelt termék csak 2-3 hét múlva lesz elérhető... gondolom akkor 30 ezres határ vonatkozik rám még :)
 
Szuper!

Egy kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban, vasárnap rendeltem de a rendelt termék csak 2-3 hét múlva lesz elérhető... gondolom akkor 30 ezres határ vonatkozik rám még :)

Dobj egy rendelés infót ránézek.

De ma éjféltől érvényes igen.
 
Olyat lehet, hogy elmegyek személyesen, vásárolok, és kiszállítással kérem? Mert köveket és fákat nem biztos, hogy hátizsákban szeretnék cipelni, autóm viszont nincs :(
Mi az a súly, ami még belefér az ingyenesbe?
 
Olyat lehet, hogy elmegyek személyesen, vásárolok, és kiszállítással kérem? Mert köveket és fákat nem biztos, hogy hátizsákban szeretnék cipelni, autóm viszont nincs :(
Mi az a súly, ami még belefér az ingyenesbe?

Én most szombaton és jövő hét szombaton is megyek a GA-ba. Viszont a DP környékén dolgozom, ha szeretnéd elhozom neked, amire szükséged van.
 
Olyat lehet, hogy elmegyek személyesen, vásárolok, és kiszállítással kérem? Mert köveket és fákat nem biztos, hogy hátizsákban szeretnék cipelni, autóm viszont nincs :(
Mi az a súly, ami még belefér az ingyenesbe?

Persze néhány hölgy vásárlónk gyakran használja ezt a lehetőséget is.
Súlyhatár elviekben nincs, de a GLS 40kg-nál többet nem visz el. A nagyon nehéz cuccokat és nagy terjedelműt raklapon küldjük.
Pl ha úgy döntenél, hogy 300kg szikla kell az ilyen :)
 
Back
Oldal tetejére