• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hasadás

Jaja, telefonon otonak látszott, most már látszik hogy nem az.
Illetve az előző képről asszociáltam. :)

Nekem is kéne valami növény amibe adott esetben le tudnak ikrázni, ha úgy adódik.
Néztem jávai mohákat a helyi boltban, nem feltétlenül tetszett abban a formában.
Valami kis erősebb szálúra gondoltam, de ne kelljen beültetni.
Egy másik boltban volt olyan, de az meg drága volt :p
Nálam az indiai vizicsillag levelére ikráztak majd az egész levelet letéptem és úgy mentettem meg őket. Utána olvasva elvileg nagylevelű növényeket kedvelik szóval a moha nem biztos h jó nekik
Ha más nem cserepes verzió és akkor nem kell ültetni :)

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
A Galaxy témában beszéltünk erről, állítólag azok szeretnek bújni ikrázáskor, mellesleg ikrafalók...
Bújásra ilyen formában nincs lehetőség nálunk.
 
Cseperedünk :)
5 kis gülüszeműt számoltam már elúsztak és csipegetik a főt tojást. Jövőhéten kapnak friss sórákot az alapanyagokat már beszereztem.
Ha visszaértem az üzleti útról indul a keltetés.
e13418973ba283bec0f6b819d938c132.jpg


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Ma beköltözött 6 galaxy egyenlőre szégyenlősek
6c32d9c621f10f7cd866b255ca3e8359.jpg

Továbbá egy öszkép immár fekete háttérel :)
8a59f63ade88dd2d62018eb3ee286026.jpg


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
Nem biztos hogy sokkal bátrabbak lesznek. Nálam sokat bandáznak a susnyásban, a kajára többnyire előjönnek. Meg estefelé kicsit bátrabban előjönnek. Bár szerintem még akkor is a kaját takarítják [emoji16]
 
A recniekii kezd magához térni. Hát hosszú út volt de a széptől azért még mindig messze van :D
Viszont minden más szépen fejlődik.
A moha időről időre nagyon csúnyán bealgásodik azon gondolkodok inkább kiveszem. A bal kő jobb oldalán egy eddig számomra ismeretlen alga fejlődik de azt kivételesen nem bánom mert visszafogottan dekoratív. Az agancsalga viszont teljesen véletlenszerűen üti fel fejét.
A gyerekmegörzőbe pedig 4 kis ékfoltos cseperedik. Mivel most 4 napra egyedül lesznek (és persze már napok óta nem vertem ki itthon semmivel a biztosítékot "mi ez a retekistennyila már megint?!?!? Egy akváriumról volt szó!") Ezért beszereztem pár liter vizibolhát mert a sórákkal ellentétbe nyugodtan berakhatok több napi adagot mivel életben maradnak amíg a kicsik meg nem eszik őket.
cc560c05a7cd7347e8a666fc63804f5e.jpg
e77e0e0259fbdd37d61aac39e7a2652e.jpg
42e9ddbf80a8056babd03ffcb3bd9162.jpg


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Nem biztos hogy sokkal bátrabbak lesznek. Nálam sokat bandáznak a susnyásban, a kajára többnyire előjönnek. Meg estefelé kicsit bátrabban előjönnek. Bár szerintem még akkor is a kaját takarítják [emoji16]
Miótta visszavágtam a ludwigiát ami kedvemc búvóhelyük volt azótta sokat bandáznak meg kergetőznek elől :)

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Nekem ki kellett halászni kettőt betegség miatt, nem volt egyszerű [emoji34]
Azóta a többi folyton hátul van... [emoji16]
Kicsit felzaklatta őket, de a két kis túlélő úgy tűnik már jól van, most kerültek vissza [emoji106]
 
Kicsit csaló a fényviszony viszont tényleg nem az ideális limezöldbe van. Lehet ez az oka az imitt amott lévő algának.
De ez a difi ennyit tud 3 bpm en. Hamarosan érkezik az új fém difi cserélhető kerámiával meglátjuk az mit tud :) Meg remélhetőleg az már nem törik olyan könnyen és nem kell ragasztgatnom :D
A fekete nekem nagyon bejön! Szurkolok, hogy mindenki megmaradjon! :) Az a drop checker nem nagyon sötétzöld? vagy csak a fényvisznyok?


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére