• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Halas szoba

Nem akarok képet berakni ide a pincében uralkodó állapotokról, a barkácshelyiségben tárolom az akváriumi hordókat/kannákat meg kb. mindent ami akváriumos és nem fér be a szekrénybe. Na oda kb. most nem lehet belépni. :D Itt egy szűrőben száradó siporax, ott egy adag cső, satöbbi.
 
Ez mind rendben is van. De hol a kazán? :D
Az a háztartási helyiségben van a mosógéppel egyetemben.:) Annyi az összefüggés, hogy amíg az új kazánt nem üzemelték be és a csöveket nem fúrták át a födémen, addig nem vihettem ki a hűtőt.:banghead:
még áztatja, mert nem süllyed le :ROFLMAO:
Hát, ahol van, onnan már ne is süllyedjen, mert akkor sírógörcsöt kapok:eek:
Szerintem nincs miert aggodnod. Nalam ugyen ez a stori csak mi ebben a szobaban alszunk elunk. Nem maradtal le semmirol. A mienk nappalihalohalasszoba egyben.
Na, az lehet csak az igazi!(y)
Nem akarok képet berakni ide a pincében uralkodó állapotokról, a barkácshelyiségben tárolom az akváriumi hordókat/kannákat meg kb. mindent ami akváriumos és nem fér be a szekrénybe. Na oda kb. most nem lehet belépni. :D Itt egy szűrőben száradó siporax, ott egy adag cső, satöbbi.
Miért ne? Henrik, Ati, nyomjatok már egy-két képet Ti is.:snaphappy: Nem privát napló ez, még ha én is rongálom a legtöbbet;)
 
2014 maj 4. Ekkor irtal Szabi ebbe a topikba amirol mindig azt hittem, hogy a Te naplod. Most szembesultem vele, hogy Viktor nyitotta csak bekoltoztel. Anno olvastalak, kovettelek, voltal nalam, tp-n is talalkoztunk.... De itt semmi. Mindig is egy ilyen vagy hasonlo halasszoba volt az almom, ami azota valora valt. Ugy lattam neked is ez a minden. Mi van veled Szabi? Vannak meg akvariumaid? Mi van a szobaddal?
 
Utoljára módosított:
Jézus, elég menő. Az asszony hogy engedte? :D
Nekem már azért is fejmosás járt, hogy a nappaliba beállítottam a két nano akváriumot. :)
 
Jézus, elég menő. Az asszony hogy engedte? :D
Nekem már azért is fejmosás járt, hogy a nappaliba beállítottam a két nano akváriumot. :)
Köszönöm! :)

Háááát, amikor meglátta, akkor azt mondta, hogy most azonnal döntenem kell: őt vagy a garnélákat választom! Aztán segítettem neki lehordani a bőröndjeit....

Persze csak viccelek!!!! :D
Szerencsés vagyok, mert a jó oldalát nézi a dolgoknak: inkább otthon garnélázok esténként, minthogy rendszeresen napokra eltűnjek, és részegen hazaállítsak, vagy hasonló. :)
 
Köszönöm! :)

Háááát, amikor meglátta, akkor azt mondta, hogy most azonnal döntenem kell: őt vagy a garnélákat választom! Aztán segítettem neki lehordani a bőröndjeit....

Persze csak viccelek!!!! :D
Szerencsés vagyok, mert a jó oldalát nézi a dolgoknak: inkább otthon garnélázok esténként, minthogy rendszeresen napokra eltűnjek, és részegen hazaállítsak, vagy hasonló. :)
Szerintem a reszeg szot torold. Azzal semmi baj nincs
 
Back
Oldal tetejére