• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetszik a nyeremény?

  • Igen, irány az Interzoo!

    Votes: 18 50.0%
  • Háát, szívesebben mentem volna wellness-elni

    Votes: 0 0.0%
  • De mikor lesz Niigata?

    Votes: 10 27.8%
  • Ehh szerettem volna még egy pengés algakaparót nyerni....

    Votes: 8 22.2%

  • Total voters
    36
Kemény menet volt, de megszerkesztette PS-ben a világ legjobb akváriumát, így buktad az első helyet
Tudod Zoli a részvétel a fontos,meg amit eljuttatsz a zsűrinek :greedy::D:D:smuggrin:
Komolyra fordítva aki még nem nevezett az még ma megteheti mert éjféltől zárul a HAC kapuja.
Bár aki utolsó napra hagyta a fotót és a nevezést is nem irigylem az idegrendszerét,engem már október végén levert a víz mikor fotóztunk pedig
akkor még hol volt a versenykiírás.... :)
 
Na én már csak jövőre. :(
Nagy akvát átalakítom kicsit, az minimum fél év mire mutat valamit.

A garnisok közül is lehet lesz olyan addigra, amit nano kategóriába bevágok - elvileg lesz CO2-s fél-high tech is közte.
 
Na én már csak jövőre. :(
Nagy akvát átalakítom kicsit, az minimum fél év mire mutat valamit.

A garnisok közül is lehet lesz olyan addigra, amit nano kategóriába bevágok - elvileg lesz CO2-s fél-high tech is közte.

Szintén. Nekem még kell vagy 2 hónap, hogy a mohák összeérjenek. Pedig jó lett volna ott lenni a galériában...
 
Sziasztok.
Miután elküldtem a nevezésem és beküldtem a képet. Kicsit még játszottam a fénnyel és lett egy sokkal jobb képem. cserére jól gondolom, hogy nincs lehetőség? :)
Ez az első versenyem, a fotóm nem lett a legjobb. (bár minden tiszteletem a fotósoké akik meg tudnak örökíteni egy üvegkalitkát mindenféle tükröződés nélkül.)
 
Back
Oldal tetejére