• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szerdán Magyarország-Portugália lesz élőben aki velünk tart :)

Gyorsan elszaladt az idő. Remélem a nyertesek nem felejtették el, hogy jegyük van.
Én a reptérre megyek közvetlen, de ahogy tudom Atti megbeszélte a többiekkel hogyan legyen.
@Molnár Béla nem láttam visszajelzést, esetleg beszélj Attival hogy hogyan tervezted az érkezést.

Szép időnk lesz kint. Nehogy átaludjátok az indulást :) (y)
Ha Béla mégsem megy, egye fene, bevállalom helyette. Jó utat, jó szórakozást nektek! ;)
 
Rossz kérdés. :)

1. Jövőre lesz verseny?
2. Ha igen építenék egy bitang akváriumot
3. Amivel talán esély lenne a dobogóra

Minden más csak utána...

;)
Jaaa nem azért kérdeztem, nem magam helyeztem bele az idilli képbe, de akkor kezdjük az elején:
Jövőre lesz verseny?
 
Jövőre lesz verseny?

Még kiélvezzük az utolsó perceit a 2016-os versenynek. Aztán lassan indul az idei verseny szezon. Fel kell építeni magunkat és fel kell tüzelnünk a hobbi kertészeket is, hogy legyen értelme megrendezni az év végén.

Az biztos, hogy aki nyerni szeretne az kezdje el sokat nézegetni az idei legjobbakat. Mert ez a következő versenyen sem lesz könnyebb. Ennél jobbat kell megcélozni ha valóban nyerni jön valaki. És bár összehasonlításban egy IAPLC-hez képes könnyebb a HAC, azért nagyon nem könnyű elhozni a legjobb helyet egyik évben sem.

A nyereményeket menet közben találjuk ki általában. Nem ez a verseny lényege szerintem.

hac2016-normal.jpg
 
Még kiélvezzük az utolsó perceit a 2016-os versenynek. Aztán lassan indul az idei verseny szezon. Fel kell építeni magunkat és fel kell tüzelnünk a hobbi kertészeket is, hogy legyen értelme megrendezni az év végén.

Az biztos, hogy aki nyerni szeretne az kezdje el sokat nézegetni az idei legjobbakat. Mert ez a következő versenyen sem lesz könnyebb. Ennél jobbat kell megcélozni ha valóban nyerni jön valaki. És bár összehasonlításban egy IAPLC-hez képes könnyebb a HAC, azért nagyon nem könnyű elhozni a legjobb helyet egyik évben sem.

A nyereményeket menet közben találjuk ki általában. Nem ez a verseny lényege szerintem.

View attachment 27049
Engem nem érdekel a nyeremény!Csak is a fejlődés,sikerélmeny,a hobbi élvezete,és talán azután a dobogó!
 
Egyébként érdemes lenne megkérdezni a nyerteseket úgy általában, hogy mennyire motiválja őket a nyeremény. Nyilván most valami különleges lett kitalálva de amikor még építették és neveztek nem tudták, hogy mi lesz a nyeremény.
Szerintem a legjobbaknál sokkal inkább a helyezés az ami számít. Az ajándék szuper, de a legjobbnak kiválasztva a mezőnyből az igazi siker. Vagy nem.... mondják meg ezt a többiek :)

A HAC történelmében volt már levásárolható mani, komplett szett, kiegészítők, prémium termékek szóval elég vegyes a felhozatal. Talán már unalmas is volt :) Idén ezért is lett valami más :)

szerk: látom @kuchi közben visszaigazolta hogy aki komolyabban ráfekszik ott a motiváció teljesen más
 
Back
Oldal tetejére