• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Összeállt a 20 danos zsűri, hogy a legszebb magyar akváriumokat pontozza :)

Nemzetközi pontozó csapat:

Luca Galarraga
Juan Puchades
Filipe Oliveira
Adam Paszczela
Jurijs Jutjajevs
Ralf Gerlach (Tropica különdíj)

Hazai oldalról:

Farkas Balázs
Néder Attila
Lantos Viktor
Szecsei Tibor

10 ikonikus sztár. 10 különböző szemlélet. 10 szem mogyoró! ööö :)

WHOA! :):jimlad::cool::snaphappy::woot:

Ti jöttök!
Tőled es Adam tol se jött semmi!Na nem reklamálni akarok,csak jó lett volna a te véleményedet is olvasni!
 
Tőled es Adam tol se jött semmi!Na nem reklamálni akarok,csak jó lett volna a te véleményedet is olvasni!

Igen mindannyian pontoztunk. Kommentekben Adam kimaradt időhiányban. Nem küldte határidőre. Engem pedig betemetett a meló, hogy a web kész legyen.
Ahogy az EAPLC-n is látni, nem könnyű a háttérmunkákat időre megcsinálni. Jurijs amikor itt volt épp mesélte, hogy kiadta egy postázó cégnek az xls, word fileokat és ők küldték szét most a nevezőknek. Így is csak most értek a végére. A web meg még sehol.

A külföldieknek idén megjelöltük, hogy milyen akváriumokra kötelező írni. Így nem fordult elő az, hogy 1-1 komment jött még a legjobbakra is. Ahogy sok nemzetközi versenyen látni és ahogy nálunk is előfordult korábban. Még az AGA-n is gyakori, hogy alig van 1-2 komment. Az utóbbi 2-3 évben még jobban megfogyatkozott ez a része a versenynek.

Reméljük a sok visszajelzés pótolja a másik két pontozó hiányát.

Ha valaki igényli itt kommentelek bármikor.
 
A top 21 kommentek fent vannak. Ahogy látom kb eddig kommentelt rendesen a zsűri. (y)
Tyű, tök jó, hogy még benne voltam a top 21-ben, és ennyi kommmentet kaptam, nagyon örülök neki, tényleg sokat segítenek, pár dologra felnyitották a szemem. :)
Remélem, sikerül hasznosítani majd a következő akva megépítésekor. Ugyan ez sem verseny akvárium lesz, hanem itthoni akvárium, de természetesen - ha sikerül jól összehozni - akkor szeretném majd nevezni minél több megmérettetésre, és a cél, hogy a mostaninál jobb eredményeket érjek el.

Aminek pedig külön örülök a live streamen elhangzottakkal kapcsolatban, hogy elgondolkoztatok a kategória határok normalizálásán. A másik hazai verseny szervezésénél is volt ez kérdés, és ott is azt írtam, hogy sokkal homogénebb mezőnyt eredményezne, ha a 60P akváriumok a naon kategóriás akvákkal versenyeznének, nem a 90/120P nagy böszmékkel. A nano akváriumok zöme alig tér el méretben a 60P akváktól, illetve a 30-as kockák teljesen ugyanazzal a magassággal és mélységgel szerepelnek. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mi lesz végül a döntésetek. :)
 
Szerdán Magyarország-Portugália lesz élőben aki velünk tart :)

Gyorsan elszaladt az idő. Remélem a nyertesek nem felejtették el, hogy jegyük van.
Én a reptérre megyek közvetlen, de ahogy tudom Atti megbeszélte a többiekkel hogyan legyen.
@Molnár Béla nem láttam visszajelzést, esetleg beszélj Attival hogy hogyan tervezted az érkezést.

Szép időnk lesz kint. Nehogy átaludjátok az indulást :) (y)
 
Back
Oldal tetejére