• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nem szemből fotók voltak és volt 1 olyan ami értékelhetetlenül rossz volt. Nem szeretnénk a szerző nélkül publikálni mint rossz példa ezért nem teszem fel.
Köszi a választ. Pont a hibák miatt szerettem volna megnézni, hogy mi az, amit nem szabad elkövetni fotózáskor, de így, hogy leírtad, így is megtudtam amit akartam.
 
Nem szemből fotók voltak és volt 1 olyan ami értékelhetetlenül rossz volt. Nem szeretnénk a szerző nélkül publikálni mint rossz példa ezért nem teszem fel.
Akkor megvan a kepem. Mivel szembol lett fotozva csak az ertekelhetetlenul rossz johet szamitasba.[emoji3]

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Nem látszik akvárium méret, de mintha ezek nanók lennének a normál kategóriában: 77,59,33,14. Lehet, hogy csak kisebb normálok, akkor bocsánat.:)
 
Kedves Akvakertészek!
Gratulálok a nevezőknek,nagyon jó kis mezőnyt sikerült össze hozni!
Kíváncsian várom az eredmégyt.Van egy két favorit.
Az idén nem indultam.Az elmúlt évek sorozatos elfoglaltsága miatt nagyon nehéz vissza zökkenni,értékelhető
akváriumot össze rakni.Bár vannak akváriumaim,de nem ütik meg azt a szintet,hogy versenyen indítsam őket.
 
Back
Oldal tetejére