• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A normál kategória 55, 74, 86-as nevezéseit diszkvalifikáltuk a nem megfelelő fotók miatt. Ezek az akváriumok nem szerepelnek majd a galériában sem.
 
Na oké ezt értem,de sokunknak ez az egyetlen lehetőség egy közös összeruccanasra!
 
Végig szaladtam a nano kategórián és azt kell mondanom,sokkal egységesebb,mint a múlt évben.(y)
 
szerintem mind a két kategóriában egy-egy igazán kiemelkedően jó nevezés van -- én tök egyértelműen tudnék győzteseket hirdetni :)
az igazi zsürizési feladatok asszem a második helyeknél kezdődnek és aztán onnan lefelé.
 
Átnézve a normál kategóriát úgy érzem mégsem férek bele az első tízbe.
Annak viszont örülök, hogy az akváriumok minősége nőtt az elmúlt évekhez képes. Ami viszont szomorú, hogy sok fénykép elég gyatra minőségű, beleértve az enyémet is. Sok vágási/hordó torzítási problémát láttam. A színek sincsenek sokunknál rendben, nincs jól bevilágítva az akvárium és a felbontás sem mindenhol az igazi.
 
Átnézve a normál kategóriát úgy érzem mégsem férek bele az első tízbe.
Annak viszont örülök, hogy az akváriumok minősége nőtt az elmúlt évekhez képes. Ami viszont szomorú, hogy sok fénykép elég gyatra minőségű, beleértve az enyémet is. Sok vágási/hordó torzítási problémát láttam. A színek sincsenek sokunknál rendben, nincs jól bevilágítva az akvárium és a felbontás sem mindenhol az igazi.
Igen... Mi megnéztük nagy Tv-n, telefonon, laptopon is... Ég és föld.. Van mit tanulni és hová fejlődni e téren is, bár ezt csak a magam nevében mondom . Egyébként már az is nagy öröm, ha visszagondolok egy évvel ezelőttre (hogy mi díszelgett "akváriumként" a bárpulton), hogy nem diszkvalifikáltak, és ilyen csodás galériát népesít az én alkotásom is, bár nyilván mindnyájunknak más a célja. Lényeg a lényeg, VIVAT akvakertészet, gratulálok mindenkinek és így tovább!!! [emoji171][emoji171][emoji171][emoji225][emoji271][emoji261][emoji97]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére