• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

neveztem is mindkettőt, megnéztem az előző években mik születtek, nem várok semmit, csak kiváncsi vagyok, hogy az első év mit hoz. Aztán remélem tudok majd fejlődni :rolleyes:
Megnyugtatlak itt csak fejlődni tudsz. Mivel nem vagy egy leülős fajta ember Te is mindig matekolsz mi lenne jobb. Egy nevezéssel csak előrébb lépsz mivel kivesézik az alkotásodat így napra készen tudsz változtatni. Örömmel olvasom, hogy neveztél.
 
Ha most rám gondoltál akkor igen itthon vagyunk. Két gyerekkel 6 és 1,5 évesek nem nagyon akarunk menni csapatni a bulit :D főleg úgy, hogy ők már alszanak :)
@eMZé is Zoli ,de ha rád is illik.... ám legyen.:)
A kicsi 2 éves és már rég horpaszt ,a nagyok meg már kibírják éjfélig;)
 
Éjjel lezárult a nevezés és most reggel végre volt időm végigszaladni a számokon és a fotókon is.

Idén 59 normál és 17 nano akvárium nevezés érkezett.
Múlt évben 57 / 22 volt az arány.

2014-hez képest még mindig elmaradásunk van, de tudva, hogy mennyi nagy név hiányzik az idei mezőnyből is, ez a szám normálisnak mondható.
Reméljük 2017-ben sok új tehetséggel találkozunk majd, vagy felébrednek a mesterek téli álmukból :)


A fótókkal kapcsolatban a legtöbben már gyakorlottak, de volt 1-2 akvárium ahol oldalról szögből fotózva volt az akvárium értékelhetetlen módon (nem szemből). Ezeket az akváriumokat idén diszkvalifikáljuk és nem szerepeltetjük a galériában.

Rendszerezzük sorainkat és indul az értékelés. Január 22-én eredményhirdetés.

Köszönjük mindenkinek aki beküldte az akváriumát. (y)
 
Éjjel lezárult a nevezés és most reggel végre volt időm végigszaladni a számokon és a fotókon is.

Idén 59 normál és 17 nano akvárium nevezés érkezett.
Múlt évben 57 / 22 volt az arány.

2014-hez képest még mindig elmaradásunk van, de tudva, hogy mennyi nagy név hiányzik az idei mezőnyből is, ez a szám normálisnak mondható.
Reméljük 2017-ben sok új tehetséggel találkozunk majd, vagy felébrednek a mesterek téli álmukból :)


A fótókkal kapcsolatban a legtöbben már gyakorlottak, de volt 1-2 akvárium ahol oldalról szögből fotózva volt az akvárium értékelhetetlen módon (nem szemből). Ezeket az akváriumokat idén diszkvalifikáljuk és nem szerepeltetjük a galériában.

Rendszerezzük sorainkat és indul az értékelés. Január 22-én eredményhirdetés.

Köszönjük mindenkinek aki beküldte az akváriumát. (y)
Mennyei jelek. Ezek szerint sikerült a nagy terv.. Bent vagyok a top 60-ba..:love: Ezt most valahogy nagyon éreztem(y)
 
Éjjel lezárult a nevezés és most reggel végre volt időm végigszaladni a számokon és a fotókon is.

Idén 59 normál és 17 nano akvárium nevezés érkezett.
Múlt évben 57 / 22 volt az arány.

2014-hez képest még mindig elmaradásunk van, de tudva, hogy mennyi nagy név hiányzik az idei mezőnyből is, ez a szám normálisnak mondható.
Reméljük 2017-ben sok új tehetséggel találkozunk majd, vagy felébrednek a mesterek téli álmukból :)


A fótókkal kapcsolatban a legtöbben már gyakorlottak, de volt 1-2 akvárium ahol oldalról szögből fotózva volt az akvárium értékelhetetlen módon (nem szemből). Ezeket az akváriumokat idén diszkvalifikáljuk és nem szerepeltetjük a galériában.

Rendszerezzük sorainkat és indul az értékelés. Január 22-én eredményhirdetés.

Köszönjük mindenkinek aki beküldte az akváriumát. (y)
IAPLC után az volt a célom, hogy még idén legyen egy maximum 3 számjegyű helyezetem... de hogy kapásból két számjegyű... ezt nem vártam volna:D
 
Azért 30-án még én is elcsábultam, csak hogy meglegyen a 60 normál kategória, de úgy tűnik nem jött össze. :) Nem várok sokat a akvámtól - főleg, hogy low-tech és fotózni sem nagyon tudok -, de szépen összeérett, így gondoltam azért vállalható, kíváncsi vagyok, mennyire lesz elég. Akvakertészkedésben gazdak B.Ú.É.K. Mindenkinek! (y)
 
Back
Oldal tetejére