• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Most már talán pár szót tudok írni: gratulálok mindenkinek, nagyon köszönöm a verseny szervezőinek és a pontozóknak. Külön nagy köszönet a szurkolóknak, álmomban sem gondoltam volna ezt, pedig Ti célozgattatok rá, ... boldog vagyok. :D:D
 
Nah az xls kicsit bekavart azért még időben rám szóltak. Viszont kibogarásztam melyik pontozónál melyik akvárium nyert nano és normál kategóriában. Frissítettem a fenti bejegyzésben (y)
 
Nah az xls kicsit bekavart azért még időben rám szóltak. Viszont kibogarásztam melyik pontozónál melyik akvárium nyert nano és normál kategóriában. Frissítettem a fenti bejegyzésben (y)
A végső sorrend gondolom maradt? Vagy már a frissített xls- t tetted ki a fórumra?
 
Na akkor kicsit lehiggadva,végre felfertem a dobogóra!A tavalyi 4-ik es 7-ik helyezés után idén 3-ik es 6-ik!FEJLŐDÉS!Köszönöm,hogy reszt-vehettem a versenyen.Nem is a nyeremény a fontos,hanem a fejlődés!Jövőre veletek ugyan itt!
 
Utoljára módosított:
Hát akkor nagyon sajnálom, pedig 5 bírónál első lettem...:( Csak az elsők utazhatnak?

Nanoban igen.

Az akváriumod szerintem a nano kategória legjobbja volt, de a szerencsétlen felső megvágás miatt a kizárás fenyegette.
Végül ezen bukta el a helyezést.

Ilyen vágást nem lehet eszközölni egy akváriumnál sem. Nem látszik a felszín, a víz egyszerűen le van vágva a kép.
Volt olyan visszajelzés, hogy csak azért, hogy beleférjen a kategória limitbe. A víz leengedés egy bevált fogás a fotózásnál, de ilyen megvágást nem lehet csinálni.

Ezt így ebben a formában el fogják kaszálni más versenyen is ahol komolyan veszik.

Sajnálom, nagyon szuper akvárium volt.
 
Back
Oldal tetejére