• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

csak én őrülök meg amúgy ettől a galéria sablontól?
Mi a bajotok vele? :)
Nekem csak addig ment az agyamra, míg rá nem jöttem, hogy nem a + gombra kell kattintani (felnavigál az oldal tetejére), hanem a ^ felfelé nyílra. Mobilon mondjuk még így is kiborító :)
 
Most diszkvalifikálódtok ki a versenyből. Nekem tetszik, nekem tetszik!:D

Szerk.: Bocs ez dupla tagadásra sikerült, vagy mi a szöszre. Helyesebb a "Most diszkvalifikálódtok a versenyből.";):whistle:
 
Utoljára módosított:
Jovore olyan lesz mint az iaplc-nek van. Jah nekik nincs :) valamit kitalalunk ra. A gond az elmult evek tarolasa es folyamatos szerepeltetese.
 
Jovore olyan lesz mint az iaplc-nek van. Jah nekik nincs :) valamit kitalalunk ra. A gond az elmult evek tarolasa es folyamatos szerepeltetese.
ja, hát nyilvánvaló, hogy az inercia teszi ezt velünk, de ... :D :D
(egy pillanatra azt hittem, hogy kiadtok majd egy könyvet ti is -- amúgy ez az egyik fontos ok, ami miatt utálom az IAPLC-t, sok más mellett :) )
 
Nah közben már itthonról.

Tehát....

Január 22-én vasárnap, ha minden pontozótól beérkezik a lista, akkor egy szöveges listát láttok majd pontszámokkal. A végleges rangsort. Név, pontszám.

A webes galéria február 4-re készül majd el a Live stream idejére. Itt lesznek láthatóak az akváriumok pontokkal adatokkal és kommentekkel. Előtte nem.
A live stream-en kicsit beszélünk majd az akváriumokról, remélhetőleg szép kinyomtatott panelek előtt ülünk majd, amin a legjobb akváriumok virítanak.
Mivel Jurijs ott lesz, megkérjük mondjon majd pár szót a versenyről vagy a kedvenceiről, vagy bármiről. Live műsor, de chaten látjuk a kommenteket, be tudtok kérdezni.
A live streamet zárt kapuk előtt tartjuk majd, tehát szombaton bolt után bezárunk egy kis időre.

Aztán ahogy lemegy a live kinyitjuk a kapukat a workshopra érkezőknek.
 
Nah közben már itthonról.

Tehát....

Január 22-én vasárnap, ha minden pontozótól beérkezik a lista, akkor egy szöveges listát láttok majd pontszámokkal. A végleges rangsort. Név, pontszám.

A webes galéria február 4-re készül majd el a Live stream idejére. Itt lesznek láthatóak az akváriumok pontokkal adatokkal és kommentekkel. Előtte nem.
A live stream-en kicsit beszélünk majd az akváriumokról, remélhetőleg szép kinyomtatott panelek előtt ülünk majd, amin a legjobb akváriumok virítanak.
Mivel Jurijs ott lesz, megkérjük mondjon majd pár szót a versenyről vagy a kedvenceiről, vagy bármiről. Live műsor, de chaten látjuk a kommenteket, be tudtok kérdezni.
A live streamet zárt kapuk előtt tartjuk majd, tehát szombaton bolt után bezárunk egy kis időre.

Aztán ahogy lemegy a live kinyitjuk a kapukat a workshopra érkezőknek.
Ez tök szupi:woot:
Két kérdés:
1.a workshopra mennyi jelentkezőt terveztek ?????Be szeretném biztosítani magam időben:whistle:(y)
2.lesz az idén olyan esemény is esetleg ,amikor belekontárkodhat az üres akváriumaitokba pár földi halandó is,olyanok mint mi????;):)
 
Nah közben már itthonról.

Tehát....

Január 22-én vasárnap, ha minden pontozótól beérkezik a lista, akkor egy szöveges listát láttok majd pontszámokkal. A végleges rangsort. Név, pontszám.

A webes galéria február 4-re készül majd el a Live stream idejére. Itt lesznek láthatóak az akváriumok pontokkal adatokkal és kommentekkel. Előtte nem.
A live stream-en kicsit beszélünk majd az akváriumokról, remélhetőleg szép kinyomtatott panelek előtt ülünk majd, amin a legjobb akváriumok virítanak.
Mivel Jurijs ott lesz, megkérjük mondjon majd pár szót a versenyről vagy a kedvenceiről, vagy bármiről. Live műsor, de chaten látjuk a kommenteket, be tudtok kérdezni.
A live streamet zárt kapuk előtt tartjuk majd, tehát szombaton bolt után bezárunk egy kis időre.

Aztán ahogy lemegy a live kinyitjuk a kapukat a workshopra érkezőknek.

A felvétel utólag hol lesz megtekinthető? (Pont nem érek rá) Ugyan nem vagyok versenyzö, de úgy gondolom sokat tanulhatnék az ott elhangzottakból
 
Célegyenesben az értékelés. Már csak Filipe lapjait várjuk és holnap kiderül ki utazik Portugáliába!

A weben feltöltöttem az adatlapokat. Sorrend csak az élőzés után lesz a weben. De szöveges listával holnap jövünk!
Az elozest vissze lehet majd valahol nezni? Dolgozok es nem leszek gepnel.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Back
Oldal tetejére