• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nevezés leadva. Természetesen a nyereményekből én kimaradok, de egy jó helyezésre azért pályázok ;)
Ez azt jelenti ,hogy ha TOP 3-as lennél akkor a 4.helyezett megörökli a nyereményedet???
Szimplán csak a tisztán látás végett kérdezem,mert így a negyedik helyezés is öröm lehet valakinek;):)
 
akkor a 4.helyezett megörökli a nyereményedet???
Hallod ezt @kuchi akkor idén elég negyediknek is lenned :D:whistle:

Természetesen a nyereményekből én kimaradok, de egy jó helyezésre azért pályázok
Nagyon tettszik a végeredmény egy igen jól sikerült köves akváriumot építettél Tomi.Szerintem ezzel nem csak itthon hanem majd jövőre a külföldi versenyeken is jönnek a szép eredmények (y);)
 
Hallod ezt @kuchi akkor idén elég negyediknek is lenned :D:whistle:
Azért láttunk idén pár akváriumot, ami simán esélyes a TOP3-ra, meg ott vannak azok, amiket még nem is láttunk :)

Nagyon tettszik a végeredmény egy igen jól sikerült köves akváriumot építettél Tomi.Szerintem ezzel nem csak itthon hanem majd jövőre a külföldi versenyeken is jönnek a szép eredmények (y);)
Köszönöm, egyre inkább azt érzem, hogy körülöttem mindenki jóval erősebbnek érzi ezt a scape-et mint én magam, már az első naptól. De legyen igazatok :)
 
Sziasztok.
Kitöltöttem a nevezést de úgy látom a fotó feltöltésén nem megy tovább. Fájl kiválasztása, kiválasztom, nevezés elküldése, rányomok és visszatölt ugyan az az oldal, olyan mintha nem lépne tovább.Felül a zöld sáv 75%-on ál. 4x egymás után próbáltam.
 
Sziasztok.
Kitöltöttem a nevezést de úgy látom a fotó feltöltésén nem megy tovább. Fájl kiválasztása, kiválasztom, nevezés elküldése, rányomok és visszatölt ugyan az az oldal, olyan mintha nem lépne tovább.Felül a zöld sáv 75%-on ál. 4x egymás után próbáltam.

File méretre figyelj. Nem fogadunk korlátlanul fotót. Ha túl nagy nem fog átjönni.
 
Csak tőlem függ. Szóval drukkoljatok, hogy legyen energiám esténként meló után megcsinálni mielőbb...
Elsejétől kb. 30 nap szabadságod is lesz jövőre :)<br /><br />Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére