• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

És közben már csak 2 hét a nevezésig!!!!

Tudom, hogy mindig az utolsó pillanatra hagyjátok, de idén ez szilveszterre esik amikor nem elekronikus formokkal akartok majd bíbelődni :)
Időben nevezzetek kérlek.

Nigro megemlítette már a különleges nyereményt amit kitaláltunk, szerintem gyúrjatok rá :)
 
N
És közben már csak 2 hét a nevezésig!!!!

Tudom, hogy mindig az utolsó pillanatra hagyjátok, de idén ez szilveszterre esik amikor nem elekronikus formokkal akartok majd bíbelődni :)
Időben nevezzetek kérlek.

Nigro megemlítette már a különleges nyereményt amit kitaláltunk, szerintem gyúrjatok rá :)
Nálam csütörtökön fotózás:woot:
@tibicuk Photography;) (y)
 
És közben már csak 2 hét a nevezésig!!!!

Tudom, hogy mindig az utolsó pillanatra hagyjátok, de idén ez szilveszterre esik amikor nem elekronikus formokkal akartok majd bíbelődni :)
Időben nevezzetek kérlek.

Nigro megemlítette már a különleges nyereményt amit kitaláltunk, szerintem gyúrjatok rá :)

Hamarosan beizzítom én is életem első HAC nevezését is. :) Nem sikerült új arcot kicsalni a szörnyetegből, de a régivel is elégedett vagyok. Nagyon várom, hogy mire lesz elég 4 évnyi fórumozás, workshopok, 3 akváriumnyi tapasztalat és hét hónapnyi meló. :)
 
Jelentem elrepült a nevezés sikeresen, és sikeresen lehagytam a vitorláshalakat az élőlény listáról... @viktorlantos Megoldható ennek a pótlása valahogyan?
Ezer bocs, de az elküld gombra kattintás után fél ezred másodperccel hasított belém a felismerés...:bag:
 
Nos.... Meg mondom őszintén, én már nem bírom tovább magamban tartani :censored::notworthy::sick:
Muszáj.... muszáj elárulnom, hogy mit találtunk ki idén nyereménynek!!!!!

Sokat gondolkoztunk, hogy mi lenne az, aminek minden akvakertész örülne... mi az, amiért minden növényfej szíve együtt dobbanna egy nagyot?....
És hopp meg lett az ötlet!!!
Vikkel és Balázzsal közösen úgy döntöttünk, hogy a normál kategória első három helyezettje, illetve a nano kategória győztese ugyanabban a díjazásban részesülne. Ami nem más.....
minthogy elrepülhet velünk Portugáliába, a Liszaboni Ocenario-ba és megnézhetjük élőben a világ legszebb és legnagyobb növényes akváriumát a Florestas Submersas-t !!!! :wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed:
Tehát a nyeremény: minden nyertesnek 3 nap 2 éjszaka Liszabonban szállással és a Florestas Submersas meglátogatásával.
Mit szóltok? ;)

Addig is egy kis kedvcsináló vidi, amit Balázs készített a legutóbbi látogatásakor:

 
10 nap nem is olyan kevés összehozni egy szép kis akváriumot. Valahol olvastam, hogy egyesek ennél kevesebb idő alatt egy egész világot megteremtenek, annyi munkával, hogy az első nap csak a lámpát kapcsolják fel... :D
De azért sokan dobhatjuk fel a fejet falbaverős smiley-t a nyeremény hallatán, hogy idén (sem) vettük elég komolyan a kihívást. ;)


Tapatalk-kal küldve...
 
Nos.... Meg mondom őszintén, én már nem bírom tovább magamban tartani :censored::notworthy::sick:
Muszáj.... muszáj elárulnom, hogy mit találtunk ki idén nyereménynek!!!!!
Én csak azt sajnálom,hogy nem előbb lett ez kihirdetve,mondjuk 3-4 hónapja.Elég inspiráló erőt adott volna mindnyájunknak.
Mindenki bele tett volna apait anyait az akvába. Rekord mennyiségű nevezés jött volna össze.Persze értem,hogy hirtelen
jött ötlet kapóra jön Balázs beszámolója után.
 
Én csak azt sajnálom,hogy nem előbb lett ez kihirdetve,mondjuk 3-4 hónapja.Elég inspiráló erőt adott volna mindnyájunknak.
Mindenki bele tett volna apait anyait az akvába. Rekord mennyiségű nevezés jött volna össze.Persze értem,hogy hirtelen
jött ötlet kapóra jön Balázs beszámolója után.
Valóban, Balázs nemrégiben tett látogatása hozta az ötletet. De Te már tudhatnád, hogy mindig újítunk, hogy aztán mások másolhassanak... :LOL:
 
Back
Oldal tetejére