• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nem látszik akvárium méret, de mintha ezek nanók lennének a normál kategóriában: 77,59,33,14. Lehet, hogy csak kisebb normálok, akkor bocsánat.:)

A normál 33 az én szerzeményem, a mérete 50x30x30, ami nem túl nagy, de a nano kategóriából már kiesik. Igazából nem értettem én sem, hogy az 50x30x30 hogy versenyezhet egy mondjuk 90x45x45 akival, de aztán kicsit utána olvastam az értékelési szabályoknak illetve szokásoknak és kiderült h itt sem feltétlenül a méret a lényeg. Így utólag nem vagyok elégedett, de ez most így sikerült, ez volt az első próbálkozásom, örülök, hogy ezt ki tudtam hozni belőle. Az ilyen megmérettetések a fejlődés első lépései, uh köszönöm, hogy részt vehetek benne. Sok szép aki van, mindenkinek sok sikert kívánok!:);)
 
A normál 33 az én szerzeményem, a mérete 50x30x30, ami nem túl nagy, de a nano kategóriából már kiesik. Igazából nem értettem én sem, hogy az 50x30x30 hogy versenyezhet egy mondjuk 90x45x45 akival, de aztán kicsit utána olvastam az értékelési szabályoknak illetve szokásoknak és kiderült h itt sem feltétlenül a méret a lényeg. Így utólag nem vagyok elégedett, de ez most így sikerült, ez volt az első próbálkozásom, örülök, hogy ezt ki tudtam hozni belőle. Az ilyen megmérettetések a fejlődés első lépései, uh köszönöm, hogy részt vehetek benne. Sok szép aki van, mindenkinek sok sikert kívánok!:);)
Elnéztem, nézd el nekem! :)
 
Sikeresen végigpörgettem a nevezettek listáját. Le a kalappal mindenki előtt, szép kis mezőny gyűlt össze. Sok ismerős összeállítás szerepel a listán, amikkel itt a fórumon találkoztam, de természetesen meglepetések is vannak amiket eddig még nem láttam.
A nano kategóriának szerintem megavan a nagy favoritja, drukkolunk is neki ;) Normál méretnél már nehezebben tudnék sorrendet állítani. Ha csak a különböző típusú/elrendezésű akváriumok lennének egy kategóriában, akkor is nehéz lenne választani. Van itt kérem szépen fás, köves, középre rendezett, extrán növényes, dzsungeles és még sorolhatnánk.
A zsűrizőket meg nem irigylem, nincs egyszerű feladatuk :p
Gratulálok mindenkinek!
 
Orommel lapozgattam vegig a galeriat, most hogy volt egy szabad percem. Nagyon szepek, de ha jobban megnezzuk a nano kategoria 002-es akvariumat, szerintem nem letezik. Minden kepen kernek be tole egy pot kepet amin bizonyithatoan latszik, hogy meg meg van az akvarium.[emoji3]
Szeretnek minden nevezonek gratulalni, nagyon szep munkak. Nehez mezony lesz.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Elnéztem, nézd el nekem! :)

Ja ne aggódj nem történt semmi! Kár, hogy nem szerepelnek a méretek a képek mellett, de nem lehetünk telhetetlenek, ez is épp elég munka lehetett a szervezőknek! Igazából meg kéne tanulnom hardscape-t építeni és fotózni is rendesen és akkor lehet, hogy nem tűnne kisebbnek, mint amekkora. Milyen érdekes nem, hogy mindenki nagyobbnak akarja láttatni az akváriumát, nekem meg pont az ellenkezője sikerült. :D
 
lesznek adatok a galériában a fotók mellett....csak a későbbiekben;)

De igen, lehetünk :D
Biztosan ki is kerülnek mellé az adatok, csak még szerkesztés alatt áll. Addig is Viktor kiszolgálta a telhetetlenségünket egy fotólistával.

Azt tudom, hogy mikor lezárult a zsűrizés és kihirdetik az eredményeket akkor felkerülnek az adatok is. Úgy értettem, hogy itt az elsőre feltöltött galériában nem szerepel, hogy melyik akvárium mekkora!
 
Szuper program!(y) Mi már most jelentkezünk a berendezést élőben végignézni!
Azért az eredményhirdetés január 22.-én lesz és nem vártok vele február 4-ig, ugye?!o_O

Lista lesz. Remélem addig minden pontozó elküldi.
A weben nem biztos hogy elérhető lesz még, de ma még csak kedd van. Eddig 2 külföldi küldte csak el a pontozólapokat. Tehát a többség még melózik rajta.
 
Lesz workshop? :)
Csak mert még úgy konkrétan kijelentve nem volt, de sok lenne a jelentkező, amint látom. [emoji16]

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére