• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Most jutottam el oda hogy elolvastam a kommenteket az akváriumról.
Köszönöm Viktor,Tibi és Balázs a dícsérő szavakat.Méltó lezárása ez egy "erdős" korszakomnak [emoji106]
És még egy gondolat,az első HAC versenyen 34. lettem,felszívtam magam és elkészítettem az Aokigahara-t ez már sokkal jobb lett 14. lettem,és itt jött egy nagy löket hogy akkor is megmutatom.Jött a Yakushima és nem úgy indult az akvárium hogy nagy eredményeket reméltem volna Tőle.
De csak sikerült a dobogóra kerülni 3. hely !
Ezzel csak azt szerettem volna mondani hogy senki ne adja fel Én vagyok rá a példa [emoji16] [emoji6]
 
Most jutottam el oda hogy elolvastam a kommenteket az akváriumról.
Köszönöm Viktor,Tibi és Balázs a dícsérő szavakat.Méltó lezárása ez egy "erdős" korszakomnak [emoji106]
És még egy gondolat,az első HAC versenyen 34. lettem,felszívtam magam és elkészítettem az Aokigahara-t ez már sokkal jobb lett 14. lettem,és itt jött egy nagy löket hogy akkor is megmutatom.Jött a Yakushima és nem úgy indult az akvárium hogy nagy eredményeket reméltem volna Tőle.
De csak sikerült a dobogóra kerülni 3. hely !
Ezzel csak azt szerettem volna mondani hogy senki ne adja fel Én vagyok rá a példa [emoji16] [emoji6]

Az első akvárium nekem is tapogatózás volt, a következőnél kiküszöbölöm a kezdeti hibákat.
 
Kezd körvonalazódni. Igyekszünk megcélozni egy február 20. szombat délutánt. Korábbi hétvégén szerettük volna, de az a hétvége a szerelmeseké. :) Ha már egész évben előnyt élvez az akvárium most picit visszaadhatunk abból amit elvettünk :)
Úgyhogy ha vihar nem jön közbe akkor Február 20 szombat délután nagy valószínűséggel lájk. Kicsit lazább kicsit gördülékenyebb hangulatban mint szokott.

@Nigro az organizőr, igyekszünk a keze alá dolgozni :)

A részletek rögzítése után elindítjuk az elő regisztrációt az eseményre.
Sziasztok,

Sajnos bár nagyon szerettem volna úgy néz ki nem tudok ott lenni a rendezvényen :(

Üdv,
Kukk János
 
Én még új vagyok itt, de én is szerettem volna megismerni a csapatot személyesen ,viszont én a február 20 héten Rómában leszek Bl meccs miatt. Egyik szemem sír, a másik nevet. :-/
 
Nekem elviekben nagyon jó a szombat február 20. bezárok 12:00 kor és már tudok is menni,végre az első ilyen jellegű eseményre :rolleyes:(y)
Tudom nem illik ilyet kérdezni és biztosan sokan meg is köveznek ezért :oops:,de akkor is meg kell kérdeznem hogy @viktorlantos Viktor esetleg a helyezésekért járó
( vagy nem járó :D) nyereményekről lehet előjáróban tudni valamit.
Ez azért érdekes az Én szemszögemből mert több terv is van 2016-os évre.
Előre is köszi !;)
 
Nyereményekkel két lehetőség van és inkább a másodikat választanám, hogy ne legyen már minden papírforma és túlságosan előre kiszámítható.

Én inkább a meglepetés ajándékokat szorgalmaznám, hogy meglegyen a karácsonyi meglepetés hangulat. Nem az a fajta amikor előre tudod 3 hónappal, hogy egy sálat kapsz :)

Így lehet tovább titkóznék. Gyakorlatilag már minden mást publikáltunk, a nyerteseket, a galériát addig a kommentek is fent lesznek. Félek Atti meztelennek érezné magát ezek után :) Legyen egy kis takargatnivalója :)
 
Nyereményekkel két lehetőség van és inkább a másodikat választanám, hogy ne legyen már minden papírforma és túlságosan előre kiszámítható.
Én inkább a meglepetés ajándékokat szorgalmaznám, hogy meglegyen a karácsonyi meglepetés hangulat. Nem az a fajta amikor előre tudod 3 hónappal, hogy egy sálat kapsz
Így lehet tovább titkóznék. Gyakorlatilag már minden mást publikáltunk, a nyerteseket, a galériát addig a kommentek is fent lesznek. Félek Atti meztelennek érezné magát ezek után Legyen egy kis takargatnivalója
Ok megértettem érkezem 20.án nagy nagy vigyorral az arcomon :notworthy:(y)
 
Szupi, várunk :) és persze mindenki mást.

Úgy néz ki 40 főnél meghúzzuk a jelentkezési határt. Elindítok ma egy eseményre jelentkezést ott lehet bejelölni, hogy ki szeretne részt venni.
 
Back
Oldal tetejére