• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2014

@viktorlantos
Esetleg arra van lehetőség, hogy excelben vagy bárhogy egyszer kikerüljenek a kommentek?

Csatolom a pontozólapokat. Balázs, Nigro, Tibi és az én lapjaimat.
Long nem kommentelt. André pedig csak a legjobbakat ezek már fent vannak az oldalon.

Nem tervezzük, hogy feltöltjük a a hiányzó kommenteket, aki szeretné elolvashatja a csatolt xls-ben.

Idén megpróbáljuk máshogy intézni. De rengeteg melót ad a teljes galéria felépítése stb.
Ezt pl még a németen is csak sokkal a verseny után tudták megoldani.
 

Attachments

  • comments.zip
    68.8 KB · Megtekintések: 28
Utoljára módosított:
Közben kidobáltam a lapokról a személyes infókat. Így a nevezés azonosító száma mellett van a komment most minden fileban.
Az azonosító elviekben benne volt a visszaigazoló emailben is.
 
Közben kidobáltam a lapokról a személyes infókat. Így a nevezés azonosító száma mellett van a komment most minden fileban.
Az azonosító elviekben benne volt a visszaigazoló emailben is.

Én nem találom az azonosítót a visszaigazoló emailben. Hol kellene lennie? Tárgyban vagy tartalomban?
 
Én nem találom az azonosítót a visszaigazoló emailben. Hol kellene lennie? Tárgyban vagy tartalomban?

ettől tartottam, hogy csak db azonosító és hiába csináltam meg a wp alatt a galériában nem látható. fuck!

ok pill csinálom a listát
 
Akkor az azonosító számok nevekkel akváriumokkal.
És a kommentek.

Előbb nézd meg mi a számod az ID mezóben az akváriumok zipben.
Utána a kommentek között megtalálod a véleményeket.
 

Attachments

  • akvariumok.zip
    19.3 KB · Megtekintések: 54
  • comments.zip
    68.8 KB · Megtekintések: 37
Most akkor mi van?En nem tudom megnyitni,mert nincs ilyen programom!
Kibogarásztam neked;)
Voices of the Schadow
Cecska:Szép egészséges akvárium,de nem érzem a koncepciót.
Nigro:Túl egyvonalba sikerült a nyírás. Izgalmasabb lenne alakzatba megnyírni.
Key:
Viktorlantos:


Alaska:
Cecska:Ígéretes akvárium, tetszik a sziklák elhelyezése, de a fenyő fasor, nagyon egysíkú, s az előtérben lévő dekor kavics is nagyon sok, s nem is érzem oda valónak.
Nigro:Első pillantásra látszik, hogy „Miért épp Alaszka” :) Remek kőválasztás és elhelyezés, de afenyőerdő lehetett volna még dúsabb.
Key:Igazi víz alatti hegység kompozíció. Gratulálok az alkotónak, ez az első magyar akvárium, amely ebben a műfajban világszinvonalat alkot!
Viktorlantos:Szép landscape tipusú akvárium. A fenyőfák is izgalmasan hatnak, de kicsi jobban elhelyezve őket természetesebb látvány lett volna.
 
Back
Oldal tetejére