• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2012 - Akvakertész verseny

Mivel indulsz az idei HAC versenyen?


  • Total voters
    81
  • Poll closed .
Szépen fel lett töltve a szekrény....
Köszönöm szépen az ajándékokat.:)
17553185_9087c297f69a18388d2a03e3f43d17ea_l.jpg
 
Ma hozzám is megérkezett a nyeremény. :)

Aqua Pet Kft. által felajánlott nyeremények:
JBL Aqua Basis Plus Növény táptalaj - 2.5 liter
JBL Manado Általános Növény talaj - 5 liter
JBL Ferropol 100 ml
JBL Biotopol 100 ml
JBL Kuglen 7
JBL Novo Bel
Prospektus, Jegyzetfüzet, Nyakbaakasztó

Green Aqua által felajánlott nyeremények:
ADA Step1 250 ml
ADA Step2 250 ml
Green Aqua nano DC
Tetra AquaSafe 50 ml
UP aqua üvegdiffúzor
Nano akvárium szett (Szűrő: Haqos flex-200, Lámpa: Haqos led apads40)
Sera füzetek, jegyzetfüzet

Akvárium Magazin által felajánlott nyeremény:
Egy éves előfizetés



Köszönök szépen minden nyereményt!
 
Érdekes. Újrapontozták a saját igényeik szerint? A mi bíráink smafuk? :D

Tudod ezis, mint minden pontozásos verseny, rengeteg körülménytől függ. A zsűri pillanatnyi kedélyállapota, az aktuális trendek, stb.
Biztos vagyok benne, hogy ha ugyanaz a zsűri, aki most döntött a HAC 2012-n, ha fél év múlva ugyanazokat az aksikat kapja meg zsűrizésre, más eredmény jönne ki.

Mielőtt elkezdtek kővel dobálni, nincs ezzel semmi bajom.
Félreértes ne essék, szerintem a zsűri nagyon jó munkát végzett, egy pici megingásuk volt csak, amikor az én aksimat túlpozicionálva a 24. helyre értékelték :)
 
De nem értem,hogy miért az én akim van legelöl?Nincs megszámozva sem,de első képnek berakták.
A hevenyészett Google Chrome fordításból nem tudok róla semmit kiolvasni.
Rejtett Honorable Mention,vagy mi?
 
Hát igen. Látjátok a "Creek" fasorba' sincs... Ahogy mondják ízlésről nem lehet vitatkozni és egy ilyen versenyen, illetve sorrend felállításakor a szubjektív faktor nagyon sokat nyom a latba. Mindenesetre örülök, hogy néhány akvakertésznek kis vigaszt (MZ) esetleg "elégtételt" nyújt ez a kis új lista! (y) :)

Üdv: Robi
 
Első reakció. Hell Yeaaaah! :) Tök jó, hogy akármilyen cég, szervezet, blog szentel egy bejegyzést a magyar akváriumoknak, a magyar versenynek. Szuper!

Okeanos ha jól rémlik nagyon szép belsőépítész megoldásokba ágyazott akváriumokat csinál az USA-ban. Nálam a legjobb cégek között van bestokizva.
Hogy miért fontos, hogy hol? Mert az USA aquascaping-ben jelenleg sehol nincs. Hiába a ADG és sok már tehetséges kertész, a lakosság egészére vetítve mintha nem is létezne a hobbi arrafelé. Ha helyezésnek szánták, érdekes. Megint azt mutatja ahány zsűri annyi gondolat, vélemény. Ha az ADG rangsorolta volna újra azért teljesen más lenne.

Na de mégis az Okeanos írt postot, ami belőépítészeti megoldásokban kiemelkedő. Szóval inkább örüljünk, hogy megint foglalkoznak velünk. Hogy az akváriumaitok ott díszelegnek most példaként az amerikai állampolgároknak, hogy így kell ezt csinálni.... :) Ezt is megéltük. Jó érzés, pedig én nem is versenyeztem, csak savaztak :D

De nem értem,hogy miért az én akim van legelöl?Nincs megszámozva sem,de első képnek berakták.
A hevenyészett Google Chrome fordításból nem tudok róla semmit kiolvasni.
Rejtett Honorable Mention,vagy mi?

Azért kedves Mária :) mert a te akváriumod volt a leg különlegesebb nagy akvárium idén. És mert ha most is ránézek a tisztasága, a növények kondija, a speciális fa dekor használata azokat az ázsiai akváriumokat juttatja eszembe amiért anno elkezdtük ezt az egészet. :) Nekem idén ez volt a kedvencem a nagyok között. A többiek nem értenek hozzá.... pfff :D
Na jó nem gonoszkodok. Kérdésem a következő. Az esett volna jobban ha kapsz egy számot, vagy az, hogy a te akváriumodat használják olvasó csalogatónak? :)

A többieknek üzenem, hogy remélem 2013-ban is láthatunk sok szépséget. Az évek nekünk dolgoznak. És legyünk büszkék az olyan bejegyzésekre is mint a fenti. (y)
 
Az hagyján, hogy ők nem látták, de mi sem! :D:rolleyes:

Sajnos a fenti sorokon kívűl mást nem tehetek. Tibcsi ezt a 2013-as IAPLC-re készítette és úgy érzi ez van olyan, amit nem szabad rongyosra nézegetni a versenyig, mert jobb helyezésre is esélyes. Ebben egyet értek vele.

Ma azért fotóztunk, hogy ez már ne legyen akadály. Ugyan most is vannak gyengusz képpel megáldott akik a legjobbak között, de sokkal több a profin fotózott.
Tibi 550-es gépével lőtt képek is jók, de ma az 5DMII és a temérdek fény megmutatta mennyit lehet még dobni egy jó fotóval.
Ha jól számolom legalább 1200 wattal lőttük a 60cm széles akit. :)
 
Sajnos a fenti sorokon kívűl mást nem tehetek. Tibcsi ezt a 2013-as IAPLC-re készítette és úgy érzi ez van olyan, amit nem szabad rongyosra nézegetni a versenyig, mert jobb helyezésre is esélyes. Ebben egyet értek vele.

Ma azért fotóztunk, hogy ez már ne legyen akadály. Ugyan most is vannak gyengusz képpel megáldott akik a legjobbak között, de sokkal több a profin fotózott.
Tibi 550-es gépével lőtt képek is jók, de ma az 5DMII és a temérdek fény megmutatta mennyit lehet még dobni egy jó fotóval.
Ha jól számolom legalább 1200 wattal lőttük a 60cm széles akit. :)
Nem főttek meg a halak benne?A halnak elég 20-25 perc halászlében....o_O:);)
 
Sajnos a fenti sorokon kívűl mást nem tehetek. Tibcsi ezt a 2013-as IAPLC-re készítette és úgy érzi ez van olyan, amit nem szabad rongyosra nézegetni a versenyig, mert jobb helyezésre is esélyes. Ebben egyet értek vele.
Ezért nem látni mostanában fórumon?:) Nehogy a szőnyeg szélére legyen állítva :D Vagy csak elkerüljük egymást:D
Nem főttek meg a halak benne?A halnak elég 20-25 perc halászlében....
Főleg ilyen apróknak:p
 
Nem főttek meg a halak benne?A halnak elég 20-25 perc halászlében....o_O:);)

Erre kell a studió vaku. Állandó fénynél az egész látvány tönkrement volna. A halacsok bestresszelnek, a növények szétbubizzák magukat.
Most csak a szokásos fény ment és a fotózás pillanatában kapcsolt rá a 2x500 watt
 
Back
Oldal tetejére