• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Green Platforms

Sziasztok! Szerintetek milyen noveny ez?
32489573411_cfbf8cc4be_b.jpg_I7A1629-2 by zoltan csanyi, on Flickr
Eoblos magrol ultetett novonynek indult, egy darabig alacsony volt mint ahogy a kepeken mutatjak, de kivancsisagbol nem nyirtam egy darabig es ez lett belole :D
Nem mintha nem tetszene, de vajon mi lehet?
 
Eoblos magrol ultetett novonynek indult, egy darabig alacsony volt mint ahogy a kepeken mutatjak, de kivancsisagbol nem nyirtam egy darabig es ez lett belole
Nem mintha nem tetszene, de vajon mi lehet?
Nekem is ezek vannak most az akváriumban megnövesztve,Én sem jöttem rá minek az elfajzása de biztos hogy a következő fás akváriumba is majd kerül belőle mert ott jól mutat :)
Egy totál kép helyett egy negyed vagy fél képet mutathatnál hogy el tudjuk képzelni milyen is lett az új akvárium :snaphappy:
 
Nekem is ezek vannak most az akváriumban megnövesztve,Én sem jöttem rá minek az elfajzása de biztos hogy a következő fás akváriumba is majd kerül belőle mert ott jól mutat :)
Egy totál kép helyett egy negyed vagy fél képet mutathatnál hogy el tudjuk képzelni milyen is lett az új akvárium :snaphappy:
Akkor tovabbra is balladai homaly fedi a novenyt :D
Ma este akarok csinalni kepet a progress miatt, de nem szandekoztam felrakni, max olyan reszleteket mint eddig... :)
 
Back
Oldal tetejére