• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Paradise 72l [Befejezve]

Most éppen 32 fok van,de volt már 34 is!Igaz,kisebb az akvárium és lehet,a ventim nagyobb,mint amik nálad vannak,de 24-24,5 fokot csinált általában!
Nem gondolkoztál még az aki leköltöztetésén a földszintre,ha már ott nincs olyan meleg? :D
 
A földszinten van :cautious: Tavaly lehoztuk, mert a szobámban nem élte volna túl a nyarat szerintem :)
 
Te mocsok! :cautious: Két hete találtam egy CRS páncélt, szóval volt egy kis túlélőm. Sajnos a meggyhasú babák megtalálták. :( Jövőhónapban mindenesetre leszek megint bátor, és beszerzek pár darabot. Szépek nagyon egyébként. Remélem most már én is szerencsésebb leszek... :rolleyes:
 
Te mocsok! :cautious:
Köszi a dicséretet :)

Szerintem el kéne dönteni, hogy meggyhasú vagy CRS mert drága játék pótolni őket.
Tudod mint a vicc: " Az állatkert igazgatója büszkén mutatja a vendégnek a közös ketrecbe zárt oroszlánt és bárányt. - Ime, szép példája a békés egymás mellett élésnek! - Csodálatos! És valóban nincs semmi probléma velük? - Az oroszlánnal nincs, de a bárányt időnként cserélni kell!"
 
Nem tudom ;) :oops: Víz szerintem 6-os lehet a kövek miatt. Ph savas a co2 miatt, mást nem tudok.
 
eMZé: Canon 550D és kitobi volt, vágva szerkesztve :)
Lóri: nem biztosíthatlak, hogy lesz.
 
Gertrudae halacsokkal kapcsolatosan nálad is azt látom, hogy viszonylag ilyen karcsúak maradnak. Nem nagyon jön a szép szárnyuk és színezetük, mint a furcataknál.

Most már fél éve tarjuk őket legalább. Ennyi idő alatt meg kellett volna történnia csodának. :)

Interzoon láttunk egy ilyen csapatot. Fantasztikusan néztek ki. Aztán az is lehet ez nem is Gertrudae.

7233030000_5b10ce076b_b.jpg


Szuperek a fotók egyébként (y)
 
De szépek ezek is, elfogadnám, de szerintem ezek nem gertrudaek.
Lehet megpróbálok fagyi kajával etetni, de ezeknek egy kocka is elég lenne egy hétig...
 
Gertrudae halacsokkal kapcsolatosan nálad is azt látom, hogy viszonylag ilyen karcsúak maradnak. Nem nagyon jön a szép szárnyuk és színezetük, mint a furcataknál.

Most már fél éve tarjuk őket legalább. Ennyi idő alatt meg kellett volna történnia csodának. :)

Interzoon láttunk egy ilyen csapatot. Fantasztikusan néztek ki. Aztán az is lehet ez nem is Gertrudae.

7233030000_5b10ce076b_b.jpg


Szuperek a fotók egyébként (y)
Gyönyörűek ! Akkor most már értem ,hogy mikor voltam nálatok és mutattad ,hogy ez az akkor miért nem láttam :D
 
Nah, mivel egy új aki van tervben, ezért meghirdetném a szeretett akimat :)
Eheim Professional III 2073 külső szűrő +1.5l Bio Rio, Seachem Purigen, Substrat Pro, BioMech, Perlon, Gush szűrővédő, átlátszó csövezés, Eheim szűrőkosár, esőztető​
2011.10. hótól újraindult a 3 év garancia, mert cserélve lett a komplett fej, így szinte új a szűrő. 35.000.-
Dymax HI-5 4*24w 4*6500K cső, +8 500K, + 4x10000K, függesztő bowdennel, állítható lábakkal. 25.000.- ELKELT
Bükk szinű bútor 90x30x80 Élfóliázva, mágneses tartóval, 4 állítható láb, levehető felső szekrény 5000.-
60x30x40-es akvárium 6mm-es üvegből, feketével ragasztva 15l ADA Amazonia, 8kg Seiryu, Rotala rotundifolia, Amannia sp. bonsai, HC, JBL AquaBasis+, + ajándék ADA 6mm-es fehér üveghőmérő! 20.000.-
Átvehető Budapesten a 18. kerületben. Először az akvárium lesz elvihető, utána a többi.​
Csak az eladó amit leírtam! A CO2 szett pl. nem ;)
Képek este.​
 
Na végre, kellett ez már nekünk(y)
Lassan kezdtem azt hinni, hogy nincs is meg az akid, csak netről levadászott képeket teszel fel folyton:D
Na jó ez kissé erős volt....de miért is rejtedetted eddig? Most már elárulhatnád végre?
 
Mert élőben nem szép :) Mivel a rotalát nem takarja semmi, ezért csúnya az alja, de mivel el szeretném adni muszáj volt képet feltenni :)
 
Back
Oldal tetejére