• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Green glass

Gyönyörű. Ismét be kell lássam, hogy a talaj mennyit számít, az enyém még csak indulgat, pedig idősebb, de hát manadoban van.
 
Hát ez ilyen. Bár én rövid nyesedékeket ültettem be, és táptalaj is van alatta. Na mind1, majd beindulnak. :)
 
Sziasztok.
Ha már ekkora Wabi bemutató van ma este:) ,akkor én is mutatok egy -két fotót róla,hogy is áll.Egy normális lámpa még várat magára,így még mindig a sima 4000K-s égő világítja.Növénykék növögetnek ,mondjuk csak amolyan öregesen.Tegnap kivettem egy csillagmoha darabot a nagy akváriumból,kipróbálás céljából.Gondoltam ott ugysem nagyon működik,hátha itt igen.És lám-lám ma estére már szépen virul is a moha.Lehet igazak voltak azok az állítások ,miszerint ez egy emers moha.;)
22369743_912e57067ba7b6bbf679cd1cb80d3de4_xl.jpg
22369761_1c73befdbbbfda973c93aaf785839726_xl.jpg
22369755_27e5f11306ee40d4f8264034216f681e_xl.jpg
 
Búra csak 3 hétig volt felette,már régóta dry üzem van.A mohák bírják,mert szépen terjeszkednek.
Egyáltalán nem takarod már le? Nekem nem akarnak úgy megmaradni :( Pedig szépen fokozatosan nyitogattam egyre hosszabb időre ki a fóliát. Mindenesetre szép.
 
Elkezdem tanulmányozni mit-hogyan kell mert még a növényes aki is kifog rajtam,de nagyon kedvelem a wabi-kat,főleg az ilyen képeket látva.
 
Gratula a kertedhez.Szépen beindult.:)
Köszi Attila !
Amit sajnálok ,hogy a Stau mellett nincs olyan növényem ami virágozni tudna.
Szerinted ,a Quad 2*24 alatt elképzelhető ,hogy tarthassak olyan növényt is mint amik nálad is roskadoznak a virágoktól????Ajánlhatnál is nekem pár fajtát,hátha van valakinek emers formában.;)
 
Back
Oldal tetejére