• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Green Dream

A Chihiro Doctor szerintem jo dolog igaz kicsit féltem hogy nem jön be mert en olyat vettem ami elvileg hal betegségekre van de lekopogom meg nem nagyon jelent meg alga az akvariumba.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok! Ettől a héttől mar csak 2 naponta lesz vizcsere és mar 4-4 ml macro és micro megy és 5 ml Easy Carbo.A világítás mar 12:30-tol 19:00-ig a CO2 pedig 10:30-tol 18:00-ig megy.Azt vettem észre hogy az indítás utáni 2-3 napban szépen bubizott minden növény,mostanra mar nem nagyon csináljak.Ez jelent valamit vagy ez megszokott dolog?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok! Ettől a héttől mar csak 2 naponta lesz vizcsere és mar 4-4 ml macro és micro megy és 5 ml Easy Carbo.A világítás mar 12:30-tol 19:00-ig a CO2 pedig 10:30-tol 18:00-ig megy.Azt vettem észre hogy az indítás utáni 2-3 napban szépen bubizott minden növény,mostanra mar nem nagyon csináljak.Ez jelent valamit vagy ez megszokott dolog?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Ameddig nincs benne élőlény én feljebb tekerném a co2 hadd menjen.
 
Rendben bár ahogy most van igy is lime zöld a DC.de megpróbálom akkor a nagy bajt nem csinálok vele.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Rendben van.koszi a tanácsot.[emoji6]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok!Segitseget szeretnek kérni abban hogy van valakinek tapasztalata abban hogy a serpa lazac elvan a garnelakkal?A régi akvariumban ezek a halak bírtak a legjobban és tetszenek is csak az a baj hogy ott állandóan megettek a red cherry rákokat.Az amanokat nem akarom ilyen veszélynek kitenni.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok!Segitseget szeretnek kérni abban hogy van valakinek tapasztalata abban hogy a serpa lazac elvan a garnelakkal?A régi akvariumban ezek a halak bírtak a legjobban és tetszenek is csak az a baj hogy ott állandóan megettek a red cherry rákokat.Az amanokat nem akarom ilyen veszélynek kitenni.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Nincs vele tapasztalatom, de a méreteikből kiindulva képtelenségnek tartom, hogy megegyék a felnőtt amano garnélákat. Gyerekekre meg ugye nem kell számítani ;) :)

Jól néz ki az akvárium, szép gazdag ültetéssel indítottál.. (y)

CO2-re van javaslatom:

világítás 13:00 kor kapcsol be és 19:00 kor kapcsol ki egyenlőre.
A CO2 11:00 tol 21:00 ig megy

vagy vedd le a bubiszámot és menjen non-stop, vagy már a világítás leoltása előttre időzítsd a leállítását.
 
Jah igen bocsánat az elírás ért.11:00-tol meg 18:00ig


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Back
Oldal tetejére