• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Szia,

Köszi a visszajelzést. Egy része technikai probléma egy másik a praktikus, menedzselhető ügymenet része.
Két rendszerünk fut párhuzamosan. A benti ami készlet pontos. Ezt telefonon bármikor megtudhatod, hogy van vagy nincs valami ezért nem kell utazgatni. Valamiért idegenkedünk a telefonálástól és inkább utazunk pedig sokat spórolhatnánk időben.
A másik a web ami helyre közel pontos, de lehetőséget ad arra, hogy valamit megrendelj ami ma nincs, holnap viszont lesz. Vagy 2 nap a beszerzés, vagy hetente 2x jön stb. Kismillió kombináció. És ezeknél sokkal vadabb dolgok vannak még....

Nálunk a gyors forgás miatt a legnagyobb kihívás a folyamatos árumozgás kontrollálása. Az előre gondolkodás. Ha annyian dolgoznánk mint egy Tescoban, valószínűleg nem lenne probléma, de jelenleg is kb 10 fő dolgozik azon, hogy a lehető legjobban menjenek a dolgok.
Hogy hetente akár egy tucat beérkező szállítmány le legyen kezelve és az a sok ezer csomi amit éves szinten kezelünk néhány napon belül megérkezzen az ügyfelekhez. Ebbe sajna bele tartozik az is, hogy van ami nem érkezik meg időre, vagy nincs még betárolva pedig megjött és van amikor a szoftverben is elcsúszások vannak a tranzakciók vagy a rendszerfrissítések miatt.

A fejlesztésünk elkészült a két rendszer szinkronizálására, de a készlet szinkron bevezetés előtt van. A szezont valószínűleg lefutjuk enélkül mert az elmúlt hónapokban is rengeteg kihívást adott a rendszerek szinkronizációja.
Érezzük a problémát, igyekszünk javítani rajta és van amin bár szeretnénk nem tudunk. Reméljük azért kevesebb lesz a bosszúság és több az öröm a rendeléseknél. De egy telót tényleg dobj le legközelebb a készlet miatt. Nem szeretjük rabolni az idődet :)


UI: Mi egy kis cég vagyunk. De hogy a fenti probléma mennyire nem egyedi, egy gyors példa. Média Markt webshop ami az év shopja lett stb. Objektív nézőben vagyok. Látom raktáron. Melyik üzletben. Nem látszik. Aztán az apró betűben valahol a rendelés közben kiderül hogy egyáltalán nincs raktáron de pár nap alatt beszerzik. Felteszik mert a hazai tapasztalatok szerint 2-5 nap átfutás teljesen normálisnak számít egy webes rendelés esetén. Majd szólnak ha mehetek érte. Ha ők a milliárdos fejlesztésekkel nem tudják ezt megfelelő módon kivédeni, akkor a kis akvarisztikai bolt, hogyan tudná. A közel 3000 termékkel.
Annyival had toldjam, meg, hogy nekem is feltűnt a raktárkészlet és a webshop eltérése és én is utálok telefonálni (nem tudom miért), de ott a chat ami 95%-ban online. S 20 mp alatt reagáltok. Én ott mindig megkérdem mielőtt megyek valamiért.

Te MédiaMarktba veszed az objektíveket?????? Ott minden 30% drágább mint a szakboltok.
 
Annyival had toldjam, meg, hogy nekem is feltűnt a raktárkészlet és a webshop eltérése és én is utálok telefonálni (nem tudom miért), de ott a chat ami 95%-ban online. S 20 mp alatt reagáltok. Én ott mindig megkérdem mielőtt megyek valamiért.

Te MédiaMarktba veszed az objektíveket?????? Ott minden 30% drágább mint a szakboltok.

Az 5d mark iv eppen 10%-kal volt olcsobb akkor ami 150 ezer kedvezmeny volt 1 napra. Webshopban iszonyat erosek.

http://adwordsblog.hu/2017/08/11/mi...nalnak-az-orszag-boltja-dijazott-webaruhazak/
 
Utoljára módosított:
Helló! Nálam a céges környezetben frontmotion firefox alatt nem nagyon megy az oldal, mintha nem sikerülne valamit betöltenie, mert a tartalamt betölti rendesen a böngésző, de a funkciók nem működnek rendesen: dropdown menu, gyors hozzászólás, ilyesmik. Ugyanitt chrome alatt szépen hasít, de csak az akvakertész miatt nem túl komfortos plusz egy böngészőt megnyitni, mert ez már a harmadik lenne. Kb egy hete csinálja ezt, előtte rendesen működött minden.
Tudok vele élni, csak gondoltam jelzem, ha esetleg mást is érintene, bár nem hiszem, hogy túl elterjedt lenne a frontmotion ff.
 
Ezt a "kosárban hagyott termékek" e-mailt ki lehet kapcsolni valahogy ? Elhiszem, hogy segítő szándékkal külditek, de én már kezdem bas...ásnak érezni a dolgot, mikor csak válogatok de utána (még) nem rendelem meg és pár óra múlva jön ez a levél, és volt, hogy másnap is egy következő ilyen.
 
Ezt a "kosárban hagyott termékek" e-mailt ki lehet kapcsolni valahogy ? Elhiszem, hogy segítő szándékkal külditek, de én már kezdem bas...ásnak érezni a dolgot, mikor csak válogatok de utána (még) nem rendelem meg és pár óra múlva jön ez a levél, és volt, hogy másnap is egy következő ilyen.

Az oldal alján elviekben van egy leiratkozás. Kérlek nézd meg.
 
Az oldal alján elviekben van egy leiratkozás. Kérlek nézd meg.
Köszi! Nem nyitottam meg eddig soha a levelet. Vagyis az abban található linket. Szürke betű sajnos Samsung monitorom vacak a betekintési szöge miatt alig látható. Dönteni meg nem lehet. Az ilyen szürke és apróbetűs szöveg csak akkor látszik ha szemből vagy alulról nézem
Viszont nem sikerül leiratkozni. Rábökök a leiratkozásra, kiveszem a pipát és ledermed az oldal, csak a beállítások szerkesztése szöveg van, a képernyő besötétedik , de mennek az oldal animaciói a háttérben
 

Attachments

  • IMG_20170924_213829.jpg
    IMG_20170924_213829.jpg
    79.4 KB · Megtekintések: 0
  • IMG_20170924_214558.jpg
    IMG_20170924_214558.jpg
    97.9 KB · Megtekintések: 0
Utoljára módosított:
Köszi! Nem nyitottam meg eddig soha a levelet. Vagyis az abban található linket. Szürke betű sajnos Samsung monitorom vacak a betekintési szöge miatt alig látható. Dönteni meg nem lehet. Az ilyen szürke és apróbetűs szöveg csak akkor látszik ha szemből vagy alulról nézem
Viszont nem sikerül leiratkozni. Rábökök a leiratkozásra, kiveszem a pipát és ledermed az oldal, csak a beállítások szerkesztése szöveg van, a képernyő besötétedik , de mennek az oldal animaciói a háttérben

Tényleg elég gatya a monitorod :)

Megnéztem és közben megtörtént a leiratkozás. Ha továbbra is érkezne email kérlek jelezd. (y)
 
upload_2017-9-28_16-53-58.png
Utánvétes megrendelés esetén ide milyen rendelési számot kellene beírnom, ha még egyébként nem rendeltem meg a cuccaim, mert nem tudok nélküle továbblépni?
Beütöttem neki egy 1-est, elfogadta. :D
 
Ma webshop engine frissites volt. Emiatt kerult be de koszi hogy jelezted amint gepkozelben leszek kiveszem. Barmit beirhatsz egyebkent nincs jelentossege
 
Back
Oldal tetejére