• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Sziasztok!

Paypal fizetés működik?
Növényrendelés miatt nézegettem a korábbi rendeléseimet, mert ismét rendelnék belőle, csak nem voltam biztos a névben. De minden eddigi rendelésemnél az van, hogy Fizetési mód: Paypal standard fizetés-karbantartás alatt.
 
Sziasztok!

Paypal fizetés működik?
Növényrendelés miatt nézegettem a korábbi rendeléseimet, mert ismét rendelnék belőle, csak nem voltam biztos a névben. De minden eddigi rendelésemnél az van, hogy Fizetési mód: Paypal standard fizetés-karbantartás alatt.

Próbáltam megnézni, de nem látom sehol, hogy így szerepelne. Lehet kifogtál egy karbantartásos időszakot.
Most működik gond nélkül. Ha karbantartással találkozol kérlek jelezd.
 
Jott egy mail
"Green Aqua: várjuk véleményét! Please send us your review!"
a mailben szepen oda van irva mit kellene velemenyezni, kitoltom a mailt, majd beugrik egy oldal:
...yotpo.com...
itt megint egy formular jo ki, de itt mar ezen az oldalon nincs megirava mit is kell velemenyezni, csak fent "Kérjük írja meg véleményét" alatta rogton rate, majd a review box, es ha itt is irok valamit, akkor automatikusan hibauzenet jon ki:
" Oops! Something went wrong, and your review has not been posted yet. We would really love to hear from you -- please try posting again in 10 minutes."

Szerintem rosszul kulditek a termeket a kulsos oldalnak. Linkeket kuldhetem Pu-be.
Probaltam mar 5x 3nap alatt. Mindeg ugyanaz.
 
Jott egy mail
"Green Aqua: várjuk véleményét! Please send us your review!"
a mailben szepen oda van irva mit kellene velemenyezni, kitoltom a mailt, majd beugrik egy oldal:
...yotpo.com...
itt megint egy formular jo ki, de itt mar ezen az oldalon nincs megirava mit is kell velemenyezni, csak fent "Kérjük írja meg véleményét" alatta rogton rate, majd a review box, es ha itt is irok valamit, akkor automatikusan hibauzenet jon ki:
" Oops! Something went wrong, and your review has not been posted yet. We would really love to hear from you -- please try posting again in 10 minutes."

Szerintem rosszul kulditek a termeket a kulsos oldalnak. Linkeket kuldhetem Pu-be.
Probaltam mar 5x 3nap alatt. Mindeg ugyanaz.

Valószínűleg a független véleményező oldalon van valami gebasz. Időnként előfordul.
Ezen a héten is elég sok vélemény jött. Az elmúlt hetekben több száz.

Amit az első ellenőrzés után látok az rendben van a részünkről. Remélem hamarosan megoldódik.
Köszi a visszajelzést.
 
ach, en azzal az euros arakkal csupa hulyesegekre tanalok :D

"There was no 404 CMS page configured or found."

magyar GA ->dekor->redmoor, majd itt atkapcsolnam angolra, es beszrik az oldal. MERT: a link: ....html&___from_store=en <--- itt html utan "and" jel van, es 'kerdojel" jelneknek kellene jonnie.

btw. ha ilyen technikai dolgok nem ide valok, akkor mar nem irok.
 
ach, en azzal az euros arakkal csupa hulyesegekre tanalok :D

"There was no 404 CMS page configured or found."

magyar GA ->dekor->redmoor, majd itt atkapcsolnam angolra, es beszrik az oldal. MERT: a link: ....html&___from_store=en <--- itt html utan "and" jel van, es 'kerdojel" jelneknek kellene jonnie.

btw. ha ilyen technikai dolgok nem ide valok, akkor mar nem irok.

Szia,

Köszi a visszajelzést. Jöhet privátban bármikor. A fórumot nem kifejezetten szórnám tele.
A fenti problémát nem tudom reprodukálni. Ha van kedved privátban küldhetnél több infót róla. Pl melyik URL-en voltál pontosan amikor váltottál. Milyen böngésző és oprendszer.
Jelenleg minden böngészőmön fut normálisan.

Szóval ha van még ilyen, jöhet privátban nyugodtan.
 
Seachem Stability 250 ml-t rendelnék. A "Kosárba" gomb aktív, de amint megprobalom bedobni azt írja a shop, hogy az igenyelt mennyiseg (1 db) nem elerheto...
 
Üdv,

Miután feladtam a rendelést és végignyomtam a pénztárat, a végén a pipás üzenetnél feljön hogy mennyi pontot használtam fel és mennyit gyűjtöttem, ott az első sorban angolul jön fel az elköltött pont.
'You spent...'
Második sorban már magyarul van a szöveg:
'A pont amit gyűjtött...'
 
Üdv,

Miután feladtam a rendelést és végignyomtam a pénztárat, a végén a pipás üzenetnél feljön hogy mennyi pontot használtam fel és mennyit gyűjtöttem, ott az első sorban angolul jön fel az elköltött pont.
'You spent...'
Második sorban már magyarul van a szöveg:
'A pont amit gyűjtött...'

Köszi, igen tudunk róla. Minden frissítés után hozzá kell nyúlni a nyelvi részhez is. A napokban frissítettük a pontrendszert is. Igyekszünk orvosolni. Köszi, hogy jelezted. (y)
 
Sziasztok. Gondolom eszrevettetek, vagy mar jeleztek...de a webkiszolgalo sql instance osszekrumplizta magat :( ...

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI G7-L01 eszközömről
 
Sziasztok. Gondolom eszrevettetek, vagy mar jeleztek...de a webkiszolgalo sql instance osszekrumplizta magat :( ...

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI G7-L01 eszközömről

Tegnap este 11 óta valami oltári gebasz volt. Épp most egy 30 perce oldódott meg.
Remélem most már minden ok. Az utóbbi évek leghosszabb leállása volt. Remélem egyetlen halacskának sem kellett éhségsztrájkba kezdenie. :)

Köszi a türelmet mindenkitől.
 
Back
Oldal tetejére