• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Én ma egy olyan hibával találkoztam, hogy bár a weben megadtam szállítási címet is külön, mégis a számlázási címre vitte a futár a csomagomat.
Szerencsére család épp otthon volt, így megkaptam, de ez az alapértelmezett címem, és nem az, mint amit megadtam, és amit egyébként jelenleg én is látok a weben a 100021375-nél. :)
 
Én ma egy olyan hibával találkoztam, hogy bár a weben megadtam szállítási címet is külön, mégis a számlázási címre vitte a futár a csomagomat.
Szerencsére család épp otthon volt, így megkaptam, de ez az alapértelmezett címem, és nem az, mint amit megadtam, és amit egyébként jelenleg én is látok a weben a 100021375-nél. :)

Holnap ezért valaki repülni fog. Elegem van! :banghead:

:D

Szabadságról ilyen fájdalmasan visszatérni nem szexi! :)

Ne haragudj, lehet a hétvégi párolgós akváriumos történeted az, ami összezavarta a csapatot. :p;)
Szerintem sima adminisztrációs hiba. De jó hogy szólsz, mert a 800 literes ajándék akváriumot akkor most már a helyes címre küldjük. :)
 
Utoljára módosított:
Holnap ezért valaki repülni fog. Elegem van! :banghead:

:D

Szabadságról ilyen fájdalmasan visszatérni nem szexi! :)

Ne haragudj, lehet a hétvégi párolgós akváriumos történeted az, ami összezavarta a csapatot.
Szerintem sima adminisztrációs hiba. De jó hogy szólsz, mert a 800 literes ajándék akváriumot akkor most már a helyes címre küldjük. :)

Nálatok dolgoznak a Wright fivérek is? :eek:
Ha nem, akkor remélem mégsem a webbel lesz a gond. Kár lenne téged küldeni Japánba. :D

Az ajándék kerti tó meg bárhova mehet, csak hozzánk ne, mert én is haza szeretnék még jönni... :p
 
A párolgással nem is lenne több gondom, ellenben a feleségemmel, és a vízszámlával annál több. :ROFLMAO:
Izé! Nem lehetne az ajándék srácot lecserélni egy lányra? Előbbiből már van itthon kettő. :p
A párolgással nem is lenne több gondom, ellenben a feleségemmel, és a vízszámlával annál több. :ROFLMAO:
Izé! Nem lehetne az ajándék srácot lecserélni egy lányra? Előbbiből már van itthon kettő. :p

A képet elnézve a feleségeddel is csak az első etetésig lenne gond. Ennyit csak megér a vízszámla!:D
(Bocsánat Ildi!)
 
Webshop fejlesztésre lenne egy ötletem, de mivel melós, csak halkan :)
Jó lenne, ha rendelésnél lehetne későbbi időpontot megadni. Ez arra lenne jó, ha mondjuk akváriumindítást tervezünk de nem akarjuk őrizgetni a növényeket addig, akkor leadnánk előre a rendelést. És Nektek is lenne időtök beszerezni a hiányzó termékeket addig - vagyis nem lenne kifogás sem, hogy nincs készleten :rolleyes: Tudom, hogy ezzel egy újabb felelősség zuhanna a nyakatokba, ezért mint fentebb írtam, csak mint javaslat... :notworthy:
 
Webshop fejlesztésre lenne egy ötletem, de mivel melós, csak halkan :)
Jó lenne, ha rendelésnél lehetne későbbi időpontot megadni. Ez arra lenne jó, ha mondjuk akváriumindítást tervezünk de nem akarjuk őrizgetni a növényeket addig, akkor leadnánk előre a rendelést. És Nektek is lenne időtök beszerezni a hiányzó termékeket addig - vagyis nem lenne kifogás sem, hogy nincs készleten :rolleyes: Tudom, hogy ezzel egy újabb felelősség zuhanna a nyakatokba, ezért mint fentebb írtam, csak mint javaslat... :notworthy:

Megjegyzés mezőt használják erre sokan, más ilyen irányú fejlesztést szerintem nem tervezünk.
 
A héten szerdán reggel néhány órára fejlesztés miatt nem lesz elérhető webshop.
Ha kedd szerda környékére terveztél rendelést érdemes a keddi napra időzíteni.

Köszi a megértést (y)
 
Hali!
Az Oase FiltoSmart 100-as szűrő adatainál a szűrő- és előszűrő térfogata a gyártó honlapján megadott adatok alapján nálatok rosszul lett megadva (vagy felcserélve). Persze ha nem én néztem el valamit... :oops: :)

http://www.greenaqua.hu/hu/oase-filtosmart-100-kulsoszuro-toltettel.html
Köszi, hogy szóltál. Az az igazság, hogy nálunk előbb volt fent a szűrő, mint az OASE-nél :D
Sajnos csak abból tudtunk dolgozni, ami anyag már meg volt...
http://greenaqua2.greenaquallc.netd...e5fb8d27136e95/f/i/filtosmart_osszesito_1.jpg (az összesítőben is rosszul van)
Módosítjuk ;)
 
Back
Oldal tetejére