• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua TV szeptembertől hetente

Na hät ez igy tökeletes volt.A reggeli KV-m melle egy kis izelitö+a zene is ideälis.Köszi!Remelem holnap is igy kezdödik a napom!;)
 
Nagyon tetszik! Ha egy távirányítós kisautóra rászigszallagozom a Nikonomat akkor hasonló eredményeket elérhetek? :LOL::snaphappy: :D Vagy inkább kezdjek el gyűjtögetni. :greedy:
 
Nah ugy nez ki megvan a hiba. 2 kartya van a gepben es csak az egyik class 10 azzal popec! Ez alatt szaggat
de miért akarnál ilyen gyors svenket egyébként is? Persze értem, hogy idegesítő, és jó rájönni a hiba forrására, de ez a gyorsabb mozgatás nem az akváriumokhoz való talán :)
 
de miért akarnál ilyen gyors svenket egyébként is? Persze értem, hogy idegesítő, és jó rájönni a hiba forrására, de ez a gyorsabb mozgatás nem az akváriumokhoz való talán :)

Persze, tök jogos, de a probléma minden olyan esetben előjön majd ahol hirtelen több képpont is változik a képen folyamatosan.
És ott a fluidhead állvány amit szintén szeretnénk használni. A slidert nem csak oldalra lehet használni, de ráközelíteni pl valamire "beszúrni". Szóval lesznek esetek ahol kell a gyorsabb kártya.

2 kártyám van a gépbe, de eddig nem jött elő a hiba. Most picit beleásva magam a dolgokba úgy néz ki a Canon érthetetlen okból a Compact Flash slotot csinálta csak meg ultragyorsra (UDMA7)
Az SD slot nem tudja a leggyorsabb átvitelt. Viszont a gyorsabb kártyám SD. :) Szóval itt még van mit játszani. Még simább dolgot is ki lehet hozni a mozgásokból.

Sokat javított, hogy a class10-es SD-t használtam ma, de ezen még lehet csiszolni :)

Azért már ezzel is van egy hangulat és minőség


ez volt korábban szóval azért javultunk valamit

 
Utoljára módosított:
Persze, tök jogos, de a probléma minden olyan esetben előjön majd ahol hirtelen több képpont is változik a képen folyamatosan.
És ott a fluidhead állvány amit szintén szeretnénk használni. A slidert nem csak oldalra lehet használni, de ráközelíteni pl valamire "beszúrni". Szóval lesznek esetek ahol kell a gyorsabb kártya.

2 kártyám van a gépbe, de eddig nem jött elő a hiba. Most picit beleásva magam a dolgokba úgy néz ki a Canon érthetetlen okból a Compact Flash slotot csinálta csak meg ultragyorsra (UDMA7)
Az SD slot nem tudja a leggyorsabb átvitelt. Viszont a gyorsabb kártyám SD. :) Szóval itt még van mit játszani. Még simább dolgot is ki lehet hozni a mozgásokból.

Sokat javított, hogy a class10-es SD-t használtam ma, de ezen még lehet csiszolni :)

Azért már ezzel is van egy hangulat és minőség


ez volt korábban szóval azért javultunk valamit

Gratula, nagyon jók lettek ezek a teszt videók. Szinte olyan már mintha az akvárium előtt ülne az ember. Remelem a végleges felvételek majd full HDban kerülnek fel, a tökéletesség jegyében :)
Nekem csak egy dolog hiányzik, mégtöbb fény. A fotókhoz képest érezhetően sötétebbek, főleg az első tesztvidó tűnik sötétnek (de valószínüleg ez csak engem zavar :) ).
Türelmetlenül várom a folytatást.
 
Nah időközben megjött még néhány apróság, pl kellett még néhány felfogató a sliderhez. Most azt mondom már viszonylag jó felvételeket lehet csinálni állványról is.
@Cecska akváriumát a hétvégén ezzel is felvettük. Később majd biztosan lehet látni ezeket a vidiket is :) Szerintem jó lett!

A zoom h6 is megjött. Egy ideje tesztelgetem audió miatt. ATOM! Néhány kábelt még kell szereznem, de amit akartam nagyjából megvettem. Egy monitor hiányzik még, de ezen most nem pörgök :)

Addig is egy kis zoom h6


szerk lassan itt a szeptember..... :D
 
Akkor hallgathatjuk ahogy serceg az amazonia, miközben ültetitek a HC-t? :D Meg ahogy a kis algázógéb kapargatja le a zöld meg ecset algát a dekorról. :)
 
Szerintem vigyázz!!! A végén még meg is fog szólítani :D

Épp ma történt meg velem, hogy a korábbi teszt audio anyagokat néztem vissza fülesen. :headphone:
Párom beszélt a felvételen és nem tudtam megállapítani hogy épp beszél hozzám a valós életben, vagy a felvétel ilyen. Fel le kaptam a fülest, azt hittem meghülyültem annyira kristálytiszta és valósághű volt :)
Óvatosan kell kezelni az ilyen kütyüket :)
 
Back
Oldal tetejére