• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua szülinap - 1 évesek lettünk

A videón életlen volt, de én is kihúztam egy nevet a húzás után.... Danié volt :D
Szerencse, hogy nem én húztam, mert senki nem mossa le rólunk a bundát....
 
Nigro said:
A videón életlen volt, de én is kihúztam egy nevet a húzás után.... Danié volt :D
Szerencse, hogy nem én húztam, mert senki nem mossa le rólunk a bundát....

Szerencse? :D Én mellétek álltam volna :)
Valaki megmondaná hogy ki volt a sztárvendég? B. lánya? :)
 
Fiúk lányok köszönjük a figyelmet. A kamerát lelőttük. Jó érzés volt hogy velünk voltatok. A gyerkőcök nagyon örültek hogy segíthettek. :p
Köszönjük a támogatást és gratulálunk a nyertesnek.

A nyertest sajnos telón nem tudtuk bekötni, de megkérjük majd, hogy egy két fotó és személyes üzenettel számoljon be az élményről.

És természetesen nem ez volt az utolsó játék amit szerveztünk. :thumbup:
Kellemes pihit és hétvégét mindenkinek.

ui: ha jól értettem Balázst az egyik kollégája nyerte aki nem nagyon vásárolt még nálunk. Elképzelhető hogy az első vásárlás volt? Mindenesetre a részletekkel kifaggatjuk Balázst és a nyertest is. Ilyen a szerencse. B álla meg a padlón koppant :lol:

Viktor voltam Ati userével. :thumbup:
 
Felvétel meglesz valakinek?
Még sosem húztak ki sehol semmiben! Pláne másodikként...

Gratula a nyertesnek!!! :clap:
 
Egy werk fotó a mai élő videózásról :p

14.jpg
 
Sajna a mobilnet miatt az élő videó nem volt acélos, azért reméljük valami átjött a hangulatból. Azt beszéltük a többiekkel, hogy különböző okosságokkal jelentkeznénk 2-3 havonta hasonló élő dolog keretében. Termékekről, berendezésről, vagy bármilyen eseménnyel kapcsolatosan. Mindezt valami élvezhető formában természetesen.

Az éjjel még annyi történt, hogy miután kiderült a gyerkőcök Balázs egyik kollegáját húzták ki, B bevitte az RTL-be az akit és a bútort a srác asztala mellé :lol:
Sajnos este nem értük el telefonon, hogy közöljük vele a hírt. De el tudjátok képzelni azt az arcot amikor hétfőn bemegy majd melózni és az asztala mellett egy ADA bútor és egy opti aki áll? Ennél már csak az lesz érdekesebb, hogy a másik kollega is akvarizál aki mellette ül. Szerintem le lesz taglózva, hogy a "szomszéd" mit kapott.

Kb. 100 név volt egyébként a sorsolásnál és bárki is nyerte volna mi nagyon örültünk volna neki. :thumbup:

Ha Ati bedobott egy werket akkor én is bedobok egy másikat ;)

4587922562_b32a27c2cc.jpg
 
viktorlantos said:
Azt beszéltük a többiekkel, hogy különböző okosságokkal jelentkeznénk 2-3 havonta hasonló élő dolog keretében. Termékekről, berendezésről, vagy bármilyen eseménnyel kapcsolatosan.

Ugyan erre gondoltam, írtam is tegnap este chat-en! :D
Én teljes mértékben támogatom az ötletet! Persze lehetne gyakrabban is. havonta... ;) :thumbup:

Gratu a nyertesünknek!
 
Te jó ég!!!!!!

Reggel bemegyek a céghez….. Mi a fene ez? Öööööö….
Ezt nem hiszem el!!!!

Életemben nem nyertem semmi!

Ja be se mutatkoztam! Szabó Miklós vagyok és nyertem ez akváriumot szekrénnyel együtt.

NAGYON KÖSZÖNÖM A Green Aqua-nak! KÖSZ KÖSZI:)

Eddig egy 300as diszkosz akváriumot tartottam fenn. Most kénytelene leszek egy növényes akváriumot beindítani :thumbup: .

Még egyszer Köszi!
 
Micropixel said:
Te jó ég!!!!!!

Reggel bemegyek a céghez….. Mi a fene ez? Öööööö….
Ezt nem hiszem el!!!!

Életemben nem nyertem semmi!

Ja be se mutatkoztam! Szabó Miklós vagyok és nyertem ez akváriumot szekrénnyel együtt.

NAGYON KÖSZÖNÖM A Green Aqua-nak! KÖSZ KÖSZI:)

Eddig egy 300as diszkosz akváriumot tartottam fenn. Most kénytelene leszek egy növényes akváriumot beindítani :thumbup: .

Még egyszer Köszi!

Gratula a nyereményedhez, szerintem most mindenki egy kicsit irígykedik rád!! ;) :cool:
 
Szia Miklós ;)
Gratulálunk a nyereményhez :clap: Láttad volna B arcát amikor rádöbbent, hogy te nyerted :lol:
Láttam egy fotót az irodáról, ahova Balázs letette neked péntek éjjel az akit. Jó kis ajándék így hét kezdésnek. :thumbup:
Mégegyszer gratulálunk a nyereményhez, reméjük megosztod majd a jövőben mit sikerül benne kialakítanod. :p
 
Micropixel said:
Te jó ég!!!!!!

Reggel bemegyek a céghez….. Mi a fene ez? Öööööö….
Ezt nem hiszem el!!!!

Életemben nem nyertem semmi!

Ja be se mutatkoztam! Szabó Miklós vagyok és nyertem ez akváriumot szekrénnyel együtt.

NAGYON KÖSZÖNÖM A Green Aqua-nak! KÖSZ KÖSZI:)

Eddig egy 300as diszkosz akváriumot tartottam fenn. Most kénytelene leszek egy növényes akváriumot beindítani :thumbup: .

Még egyszer Köszi!

Gratula!

:oops: Irigykedek csúnyán :oops:

áhh nem kell növényes aki voltak itt sokkal jobb ötletek tengeri malacról meg süniről szerintem legyen szárazföldi teknős :) azok is aranyosak :)

Üdv
Scooby
 
Back
Oldal tetejére