• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - Rescape - November 9. - VIDEÓ

Részt vennél egy ilyen berendezős őrületben?

  • Igen

    Votes: 63 72.4%
  • Nem

    Votes: 0 0.0%
  • Csak nézőnek

    Votes: 24 27.6%
  • A hócipőm tele az eseményekkel :)

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    87

viktorlantos

Alapító
Admin
A HAC már csak napok kérdése és megjelenik az események között, de addig is feldobnék egy kis gondolat morzsát nektek.

A Scaper's Day és az Iwagumi Contest eseményeink sikerei alapján arra gondoltunk, hogy mi lenne, ha szerveznénk egy nagy eseményt, amikor az akváriumaink nagy részét átalakítanánk.

A HAC csúszik és a nyári workshopoknak is vége, ez pedig egy izgalmas esemény lehetne mondjuk november elején.

Per pillanat több dolgon is agyalunk. Lehet hívnánk külföldi scapereket, akik a magyarokkal együtt, egymás mellett dolgoznának az akváriumokon. Most verseny vagy nem verseny az mind1, de persze lehetne neki egy kis csavart adni :)
Pl megmérkőznénk a lengyelekkel :) vagy valami.

Vagy egyszerűen csak teret adunk a magyar tehetségeknek és a bolt kapna egy csomó új akváriumot.
Az esemény alatt a bolt zárva lenne, hogy zavartalanul dolgozhassunk. És akár csapatokban, akár egyénileg sok akváriumot átépítenénk ezalatt az 1 vagy 2 nap alatt.

Kérdésem a következő. Mit szólnátok hozzá? :)

Én a magam részéről benne vagyok. Az eseményen rendezném át a 240-es mohásat.
De szinte a teljes alsó szint és a felső szint nagy része is kaphatna új berendezést.

A dekorokról, talajról, növényekről és az ellátmányról természetesen gondoskodunk.

Szavazz és tovább tudjuk gondolni a dolgot. (y)
Az esemény természetesen kellő publicitást kapna a látogatók pedig örömüket lelhetnék a friss ötletekben.

Kb azt kell elképzelni amit Amanoék csináltak 2 éve. Amikor egyszerre egy csomó akváriumot átrendeztek.
Megcsinálnánk a közvetítést, videó anyagot stb. Mindenki kapna egy egyenpólót.
 
Mivel két szinten megy majd a móka és reggeltől gyűrjük az üvegeket, szerintem izgi esemény lesz :)

Banánt, Gatorade energiaitalt és müzli szeletet biztosítjuk :D

Ilyen még nem nagyon volt az EU-ban. Úgyhogy csináljuk meg :)
 
A héten lehet még presszionálni minket az eseménnyel kapcsolatban. Aztán hétvégén döntünk és kitűzünk egy időpontot, ha pozitív a fogadtatás.

Leszervezünk a növényes cégekkel egy nagyobb szállítmányt. Kb 2-3 hét múlva fut be a dekorunk is. És persze a meglévő akváriumokból is tudunk újrahasznosítani bármit.

Én lelkes vagyok. Reméljük @Cecska "mostanábancsakhorgász" kollegát is be tudjuk vonni egy kis aktivitásba :)
 
Ha valaki megmondja hogy jutok ki a Keletitől, nem hagyom ki ;)

4-es metró-->Kelenföld, 172E-->Tükörhegy vagy 272E Deák Ferenc tér, séta. :)
.............-->Móricz Zs. Körtér 272-->Deák Ferenc utca-->séta
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére