• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua Micro és Macro tápok

carrie said:
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mikor lesz megint 250ml micro és macro, easy carbo csomagban?
Már karácsony előtt szemezgettem vele, de pont elfogyott, azóta meg nincs készleten, vagy minidig rossz időben nézegetem :lol: ?

Lenne még egy másik kérdésem:
Átnéztem az üzletszabályzatot, itt a fórumon is keresgéltem, de nem találtam sehol
Mit jelent az hogy "kívánságlistára"?
Ez egy rendelésleadás későbbi időpontra, vagy csupán egy keresleti igényfelmérés?
Vagy ezért nem láttam a shopban a terméket, mert mindenki kívánságlistára kérte és hip-hop elfogyott, ki sem került a shopba? :(

Szia, tápokat intézzük 1-2 nap és jelentkezek a fejleménnyel.
A tápok egész múlt évben nem fogytak el, de most megint esedékes egy nagyobb utángyártás. Jelenleg ez van folyamatban illetve az elfekvő készletek még bekerülnek a shopba előtte.
Inkább a Carbo az amit viszonylag gyorsan elvisznek ezért van, hogy a tápcsomi időnként nincs készletent jelez.

A kívánságlista nem érinti a raktárkészletet, mivel csak egy lista. Arra lehet használni, hogy bedobálod rá a szimpatikus termékeket és mondjuk elkuldöd rokonoknak, barátoknak stb, hogy ezt szeretnéd mondjuk szülinapra :p
A raktárkészletet addig nem érinti, míg valaki meg nem rendeli.
 
Ez a kívánságlista dolog tetszik ;)
majd megadom a család létező összes e-mail címét :)
köszi az info-t
 
Köszi Viktor!

Nagyon jó ötlet ez a kívánságlista! :thumbup:

viktorlantos said:
A kívánságlistát...arra lehet használni, hogy bedobálod rá a szimpatikus termékeket és mondjuk elküldöd rokonoknak, barátoknak stb, hogy ezt szeretnéd mondjuk szülinapra :p

"elküldöd rokonoknak, barátoknak stb.. "
Pl Neked? :lol: :lol: csak nem Te vagy a mikulás? :roll:
Csak vicceltem!

Köszi az infót!
 
Kérhetitek nászajándékba is, már ha házasodás van kilátásban. :angel:
Mégiscsak jobb, mint megint egy kenyérpirító, vagy egy sokadik étkészlet ;)
 
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy várható-e még száraztáp formájában Kálium-Nitrát!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv.: Delikjoe
 
Köszi! Remélem minnél hamarabban! Már csak az hiányzik, hogy újraindítsam az akváriumot és átrendezzem növényesnek. :oops: :D :D :D :D
 
Már többször rá akartam kérdezni, de mindig kiment a fejemből: mi a metil-parabén szerepe a GA tápokban?
 
Angol wikipédiáról:

Parabens are a class of chemicals widely used as preservatives in the cosmetic and pharmaceutical industries. Parabens are effective preservatives in many types of formulas. These compounds, and their salts, are used primarily for their bactericidal and fungicidal properties.

Azaz tartósítószer, baktérium- ,és gombaölő tulajdonsággal.

Gondolom itt is ezért használják.
 
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy kapható lesz-e még a 250ml-es MICRO/MACRO csomag, vagy esetleg simán egyesével? Mert most csak MICRO van....
 
katroc said:
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy kapható lesz-e még a 250ml-es MICRO/MACRO csomag, vagy esetleg simán egyesével? Mert most csak MICRO van....

Szia 250 helyett készült a 300-as. A 250-es csak addig szerepel majd a shopban amig a készlet tart.
 
viktorlantos said:
katroc said:
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy kapható lesz-e még a 250ml-es MICRO/MACRO csomag, vagy esetleg simán egyesével? Mert most csak MICRO van....

Szia 250 helyett készült a 300-as. A 250-es csak addig szerepel majd a shopban amig a készlet tart.

Ezek szerint már csak a 250ml-es microból van...Köszi! ;)
 
Sziasztok!

1 nyomás/ 20 liter / nap adagolás az 1 nyomás = 1ml -t jelent ?

Mert most mértem le a pumpát (új design üveges 500 mles kiszerelés) és inkább 2 ml -t nyom mint 1et :(
5 pumpálás a 9ml és 10ml-es csík között volt orvosi fecsiben :(
gyorsan fogyott és gyanakodni kezdtem ezért mértem le


Köszi a gyors választ
Scooby
 
scooby said:
Sziasztok!

1 nyomás/ 20 liter / nap adagolás az 1 nyomás = 1ml -t jelent ?

Mert most mértem le a pumpát (új design üveges 500 mles kiszerelés) és inkább 2 ml -t nyom mint 1et :(
5 pumpálás a 9ml és 10ml-es csík között volt orvosi fecsiben :(
gyorsan fogyott és gyanakodni kezdtem ezért mértem le


Köszi a gyors választ
Scooby

Nekem is volt ilyen gondom, nálam is éppen a dupláját nyomta, mivel csak a micro volt új design-os, a macrot normálisan adagoltam és gond is volt ebből. Azóta fecskendővel tápozok én is. Szerintem mindenki mérje le és ha nem is fecskendővel tápoz kalkulálja bele mennyit nyom a pumpa.
 
Sziasztok, volt róla szó, hogy a pumpafejek esetlegesen többet nyomnak az új szériás tápoknál. Sajnos sokadik kört futjuk egy pontos pumpafej miatt. A jelenlegi fejeket 1-1.2 ml-es fejkent adta a gyártó.....
Bekértünk egy új sorozat fejet egy másik cégtől, remélhetőleg ez pontosabb megoldást ad majd. Én is a kimérős módszert ajánlom inkább. Sajnos ezt tudja a magyar ipar.... :thumbdown:
 
Vagy tápozzatok kétnaponta a napi helyett! Ugyanaz az eredmény ha 1 ml-t nyomsz naponta vagy 2-t kétnaponta!
 
viktorlantos said:
Sziasztok, volt róla szó, hogy a pumpafejek esetlegesen többet nyomnak az új szériás tápoknál. Sajnos sokadik kört futjuk egy pontos pumpafej miatt. A jelenlegi fejeket 1-1.2 ml-es fejkent adta a gyártó.....
Bekértünk egy új sorozat fejet egy másik cégtől, remélhetőleg ez pontosabb megoldást ad majd. Én is a kimérős módszert ajánlom inkább. Sajnos ezt tudja a magyar ipar.... :thumbdown:

keymaker said:
Vagy tápozzatok kétnaponta a napi helyett! Ugyanaz az eredmény ha 1 ml-t nyomsz naponta vagy 2-t kétnaponta!


Khmmm pont egy hónapot tápoztam duplán
1 nyomás/20 liter /nap + cirka 100 liter víz = 100 napnyi táp
30 napnyi dupla tápozás után akkor még van durván 40 napnyi adag benne

anyagilag ki se számolom mert sírva fakadok ... :cry:
 
Back
Oldal tetejére