• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua kő vásárlási tájékoztató

Vásároltam 26 kg Seiryu követ. Szépek tetszenek, savazás után főleg. Több helyen olvastam, hogy Seiryu követ 1970 óta nem lehet importálni japánból. Mert betiltották, helyette a nagyon hasonló Ryuoh követ forgalmazzák mindenhol. Erről ti mit tudtok? Mit vettem akkor? Tetszik szóval tök mindegy, de mégis jó lenen tudni a nevét.

Ezen a néven Európában akkor még nem is lehetett kapni. :)
Viszont a hobbi Seiryu néven terjesztette el ezt a szikla típust. Bárhova mész az EU-ben ezt a követ kapod majd ha ilyet keresel.

Japánok csak Ryuoh követ adnak el most is. Náluk sem minden japán. Sok dolog Kínából jön. Alkalmanként a dekorok egy része is.

Ezek a kövek amit Seiryu néven találsz is Kínából jönnek valószínűleg.
 
Ezen a néven Európában akkor még nem is lehetett kapni. :)
Viszont a hobbi Seiryu néven terjesztette el ezt a szikla típust. Bárhova mész az EU-ben ezt a követ kapod majd ha ilyet keresel.

Japánok csak Ryuoh követ adnak el most is. Náluk sem minden japán. Sok dolog Kínából jön. Alkalmanként a dekorok egy része is.

Ezek a kövek amit Seiryu néven találsz is Kínából jönnek valószínűleg.

Csak azt ne mondd, hogy a Frodo kő meg nem Középföldéről jön!!!! [emoji33]
 
Hát mivel nekem még mindig nem kerek, írtam az ADA-nak miért nincs náluk Seiryu. És nem lettem okosabb:

Dear Sir,

Thank you for your inquiry.

Seiryu stone has been discontinued and no longer available for quite some time.
If you are looking for something very similar, please try Ryuoh Stone which has
same type of stone texture and color as Seiryu stone.

As for product availability, please contact your local ADA distributor(s):
http://www.adana.co.jp/en/distributors

Again, thanks for your interest in ADA product!


Kind regards,


ADA Online Support


De miért? - kérdés után:

Dear Sir,

Thanks for your response.
We've replaced Seiryu with Ryuoh simply due to the availability of the material.


Kind regards,

ADA Online Support
 
Sziasztok!
Srácok az első oldalon lévő tájékoztatóról a képeket el tudom valahogy érni? Sajnos nem mutatja nekem. :(
 
Back
Oldal tetejére